Вітання з днем народження від друзів чоловікові – найкращі побажання

Підготували для вас гарні Вітання з днем народження від друзів чоловікові – найкращі побажання, своїми словами українською мовою, в прозі.

День народження – це особливе свято. Він наповнений таємничим сакральним сенсом. Адже що може мати більше магії, ніж зародження нового життя, поява на світ немовляти? Кожен рік ми очікуємо цей день з внутрішнім трепетом. В дитинстві ми очікуємо гори різноманітних барвистих подарунків. Проходить час і ми починаємо цінувати увагу наших рідних і близьких людей, які приносять у наше життя відчуття спокою, радості, гармонії і любові. Тож нехай і надалі живе у тобі це світле відчуття свята, дорогий іменинник, а ми в цьому посприяємо!

Життя кружляє тебе у своєму вирі подій, але сьогодні цей вир для тебе стане святковим і яскравим, сьогодні твій день. Ми тобі бажаємо: дізнатися в житті справжнє щастя, побачити непідробну радість, випробувати справжні почуття. Загалом, живи яскраво, але завжди пам’ятай про близьких, а вони нехай завжди підтримують тебе.

Дорогий іменинник, раді були б подарувати тобі бороду Хоттабича для виконання бажань, але реалісти казкам не особливо довіряють, чи не правда? Як варіант можна закинути невід в глибину моря, але там велика ймовірність сумного результату. Тому, бажаємо тобі незвичайного працьовитості і наполегливої терпіння для власноручного досягнення далеких і прекрасних цілей!

На честь появи на світі такого шикарного іменинника, нехай вибухають чарівні салюти, і сиплеться манна небесна.

Сьогодні день народження твій. Бажаємо, не старіти ні тілом, ні душею! Завжди бути молодим і повним сил, щоб кожен прожитий і рік, і через годину був дорогий для тебе і милий. Щоб життя завжди була наповненою, щоб в житті не пізнав тривоги, бід і зла. Нехай проводжають вас захоплені погляди і будуть близькі завжди і всюди поруч! Любові і вірності, і життєвого раю. І щастя – без кінця і краю!

Дивіться також:  Прикольні побажання чоловікові

З Днем народження! Ти народився коли-то на щастя світу. Бажаємо жити в любові і умиротворення!

Дорогий іменинник, дату свого народження ми з календарем не звіряємо, про неї ми пам’ятаємо завжди, тому що ти займаєш важливе місце в нашому житті, зігріваєш теплом своєї душі, заряжаешь позитивною енергією! Сьогодні ти почуєш масу добрих побажань від сім’ї і друзів, так нехай вони стовідсотково утіляться в реальність!

У свій день народження, куди ти не глянь – скрізь побачиш широкі посмішки рідних, святкова прикраса твого будинку, а так само гори подарунків, приберегаемых для тебе цілий рік! Але найбільше у нас для тебе є теплих побажань, адже ми хочемо бачити тебе кожен день, кожну хвилинку самим щасливим і задоволеним! Так будь щаслива, знай в житті тільки хороше і ніколи не сумуй!

З Днем народження! Будь схожий на алмаз, так само твердий у принципах, чистим у помислах і високо цінуємо за доброту душі!

Не чекай, що в житті буде кожен день втіхою і нагородою, може обернутися нещастям радість. Але як би життя за горло і не брала, ти стійким будь перед бідою чорної і голову не вішай приречено, як не були б гіркі твої справи. Орел, ширяє в блакитному небі, прекрасний, але в сто разів прекрасніше він, коли зустрічає бурю і, обпалений вогнем грози, перемагає стихію. Бажаємо, щоб ти завжди був орлом, гідним захоплення!