Вітання з днем народження від чоловіка чоловікові – найкращі побажання

Підготували для вас гарні Вітання з днем народження від чоловіка чоловікові – найкращі побажання, своїми словами українською мовою, в прозі.

Приймай найяскравіші привітання з самим яскравим днем народження! Бажаю тобі стати супер чоловіком: як супермен, справлятися на ура з усіма труднощами; як Бетмен, бажаю вміти літати на сьоме небо від щастя; як СпайдерМен, піймати в свої любовні мережі найкращу дівчину! І ще бажаю не втратити все те, що отримаєш!

Я бажаю тобі найбільш яскравих, барвистих спогадів від дня народження і непередаваних, веселих вражень!

Хочу побажати тобі в День народження надійних друзів, дбайливих рідних, любові, безліч неймовірно щасливих миттєвостей в житті, чудового настрою, яскравих емоцій.

Наше життя залежить від невеликих випадковостей, які часом стають фатальними, бо я вам бажаю, щоб всі випадковості та закономірності призводили тільки до гарним і щасливим наслідків. І доля на дошці життя розставить нехай свої фігури так, щоб партія була тільки на вашу користь.

Ніхто не вміє веселити нас як ви, дорогий наш іменинник. Тому в цей день бажаємо вам багато світлих років життя. Щоб жодна життєва буря не з’являлися на небі. Поваги, нових звершень, любові. Необмежена кількість радості і сміху!

Хай ніколи у твоєму житті не зустрінуться нерозв’язні питання і проблеми. Бажаю при будь-яких життєвих обставинах зберігати почуття гумору!

У День народження щиро вітаю тебе. Бажаю щастя. Багато, але щоб завжди залишалося місце для приходу нового. Грошей побільше, але і щоб в гаманці залишалося місце на майбутнє. Щоб друзі тобою дорожили, жінки любили, а начальство цінувало!

З народженням, буду краток. Будь наполегливим у досягненні мрій!

Давно хотів побажати, щоб прокидаючись вранці, Вам ніколи не потрібно було думати про гроші і їх кількості, а з кухні доносилися аромати смачних гастрономічних страв, поданих з любов’ю. З Днем народження!

Дивіться також:  Побажання удачі чоловікові

Сьогодні день народження твій. Бажаємо, не старіти ні тілом, ні душею! Завжди бути молодим і повним сил, щоб кожен прожитий і рік, і через годину був дорогий для тебе і милий. Щоб життя завжди була наповненою, щоб в житті не пізнав тривоги, бід і зла. Нехай проводжають вас захоплені погляди і будуть близькі завжди і всюди поруч! Любові і вірності, і життєвого раю. І щастя – без кінця і краю!