Вітання з Днем автомобіліста

Підготували для вас гарні Вітання з Днем автомобіліста, своїми словами українською мовою, в прозі.

Скільки доріг ви з залізним конем відзначили своїм маршрутом? Нехай їх буде втричі більше! У День автомобіліста побажаю тобі приблизно проходити техогляд, об’їжджати ГИБДД за версту і завжди бути в гарному настрої, любити, мріяти і подорожувати з вітерцем, куди душа забажає!

Добре привітання з Днем автомобіліста у прозі

Вітаємо вас з Днем автомобіліста! Нехай ваша життєва дорога буде повна захоплюючих пригод і надійних попутників. Будьте завжди здорові, позитивні й уважні. Щасливі щодня віддавати в ваші надійні руки себе і своїх близьких! І як в народі кажуть : «Ні цвяха вам, ні жезла!»

Простеньке привітання до Дня автомобіліста в прозі

Далеко чи близько, ти у путь-дорогу завжди зібраний і в День автомобіліста я бажаю тобі, водій, завжди бути за кермом бадьорим і зібраним, а поза їзди – відпочивати зі смаком і жити у всіх відносинах привільно! Нехай завжди будуть кошти і час на модернізацію свого залізного коня!

Коли їду з тобою в авто, нічого не боюся, навіть на великих швидкостях, тому що знаю, що ти самий надійний і спритний на світлі водій! Вітаю тебе з Днем автомобіліста! Нехай твій залізний кінь ніколи тебе не підведе! Нехай дорога стелиться рівно під колесами! Нехай удача не залишить тебе в дорозі!

Вітаю з Днем водія! Сидиш собі спокійно, а чотири колеса везуть… Правда, будь-який водій знає, що не все так просто, що до машини потрібен підхід… Ну, що ж! Бажаю вам завжди знаходити спільну мову і, не потрапляючи в ДТП, об’їздити весь світ!

Хитра наука – бути водієм! Ми вам дивуємося! Не їзда – а політ! З Днем водія! Будьте в доброму здоров’ї, мрійте і нехай кожний ваш крок буде неповторним і вдалий! Хай не тільки в автомобільній сфері, але взагалі в житті все складається чудово! Не знайте поломок мотора, нехай буде повний бак і вільна дорога!

Дивіться також:  Привітання з Днем святого Валентина хлопцеві

Твоє авто завжди бездоганно, та й сам ти не промах! У День водія виберися з-під капота, де знову щось ремонтуєш-колдуешь і з задоволенням прийми привітання! З Днем водія, з днем повелителя залізного мустанга! Будь ковбоєм міських прерій і особистістю, особливо шанованою в колі автомобілістів!

День автомобіліста – це день любителя швидкості і подорожей. І, звичайно, я тобі бажаю безлічі прекрасних емоцій від великої кількості доріг у твоєму житті! Надійного друга в особі автомобіля! Гарного зчеплення! І приємній компанії в дорозі! Нехай вогник азарту від керма в руках не пропаде ніколи!

Проза водієві у День автомобіліста

Раз вже ти сьогодні вільний і не потрібно за кермо, відпочинь душею і тілом, зазначимо честі твій свято – День водія! Нехай твої дороги будуть рівними, а попутники – неабиякими та інтелігентними! Нехай в гаманці водяться грошенята, а в серці живе любов!

Автомобілі снують повз нас туди-сюди кожен день у великій кількості. І тільки водійське мистецтво дозволяє цього потоку бути керованим і, в більшості своїй, безпечним. Ти обожнюєш автомобілі і я бажаю тобі бути віртуозом дороги, завжди відчувати кайф за кермом і ніколи не сходити з курсу!

Побажання удачі в День водія