Вітання папі з Днем захисника Вітчизни

Підготували для вас гарні Вітання папі з Днем захисника Вітчизни, своїми словами українською мовою, в прозі.

З Днем справжніх чоловіків тебе! Будь надійною гаванню для свого флоту! Надійного доглядача (маму) завжди поруч!

Немає мужніше на світі чоловіка, який вирішив присвятити своє життя державі. Тому сьогодні, дорогий наш батько, ми вітаємо тебе з 23-м лютого — святковим днем, який обов’язково принесе тобі багато приємних сюрпризів. Бажаємо кар’єрного зростання і частіше приїжджати з довгих відряджень.

Немає сміливіше, сильніше і краще людини в нашій країні, ніж тато. Тому, рідний наш, бажаємо тобі бадьорості духу, нових кар’єрних звершень, міцних сімейних уз. Пам’ятай, що б не сталось, ми завжди будемо поруч з тобою пліч-о-пліч битися з ворогами і заздрісниками. Спокійної служби на кордоні Держави. З 23 Лютого!

Я головному своєму захисникові б’ю уклін. І запевняю, що еже чи гнів матінки нашої обрушиться на буйну голову твою, то я не зволікаючи кинусь тебе захищати!

Тато, поспішаю послати тобі цю смс-ку в День захисника, адже ти завжди намагаєшся захистити мене від життєвих негараздів і в тебе це завжди виходить!

Батько! У День Захисника тобі щиро бажаю пожити подовше, заробити побільше! Я пишаюся тобою, твоїми добрими справами. Ти прищепив мені багато хорошого. Нехай буде життя твоє спокійним, щасливим, вдалим, благополучній! Нехай онуки радують тебе!

З Днем захисника Вітчизни, тато! Ти справжній чоловік, адже ти самий хоробрий на світі! Я знаю, будь-якого ворога ти швидко переможеш і змусиш тікати. Зі святом, татусю!

Сьогодні свято нашого папки! Ти сміливий, сильний, хоробрий і взагалі крутий мужик! Але якщо розізлити маму, то вона укладе нас усіх. Тому бажаю тобі мужності та відваги!

Дивіться також:  Оригінальні поздоровлення татові з 23 лютого