Вітання папі з 23 лютого

Підготували для вас гарні Вітання папі з 23 лютого, своїми словами українською мовою, в прозі.

Тато, прийми найгарячіші слова привітання з 23 Лютого. Нехай твоє серце більше ніколи не болить від розчарувань, очі ніколи не затуманить скупа чоловіча сльоза. Здоров’я ніколи тебе, наш рідний, не підводить. А життєві будні тільки радують.

Тато, вітаю тебе з 23 лютого!

Хочу привітати самого сміливого тата у всьому світі! З святом тебе тато, з Днем Захисника Вітчизни, Ура!

Улюблений татусь! Вітаю з Днем Захисника! Я ціную твою приємну, зворушливу турботу про мене. Ти супер тато! Звичайно ж, я мрію про чоловіка схожого на тебе. А тобі бажаю бути здоровим, удачливим в усьому. Щоб зростав твій дохід і можливість купувати подарунки!

Татко мій золотий! Стільки життєвої мудрості ти мені передав, стільком корисним речам навчив. Найголовніше, що ти подаєш правильний приклад для наслідування. Я вітаю тебе з 23 лютого і бажаю залишатися міцною бронею для всієї нашої родини. Ми тобою пишаємося!

Дорогий татусь! Сердечно вітаю з 23-їм лютого! Я горда своїми високими досягненнями, мужніми вчинками твоїми і твердим характером. З тобою ми з мамою як за кам’яною стіною щасливо, радісно живемо. Нехай і далі тобі супроводжує удача!

Таточку рідний, ти наш головний воєвода, мужній генерал! Я не боюся нічого на світі, адже у мене Ти — сильний, чесний, розумний і відважний! Мені жити допомагає твоя порада.

Мій найголовніший чоловік, у це свято я хочу сказати мамі спасибі за те, що вона вибрала для мене такого батька! Міцний, мужній, добрий, розумний, сміливий — це все про тебе, татусю. Богатирського тобі здоров’я і гранітного терпіння на всі наші примхи.

Дивіться також:  Привітання брату з 23 лютого