Вітання колегам з 23 лютого

Підготували для вас гарні Вітання колегам з 23 лютого, своїми словами українською мовою, в прозі.

Вітаю тебе з святом мужності і відваги, 23 лютого! І нехай мої тендітні плечі частенько несуть на собі ношу твоїх недоробок, а твоя багата фантазія забезпечує алібі на всі випадки життя, ти все одно найкращий чоловік у нашому колективі!

У кожному колективі повинен бути хоч один справжній чоловік. Не по назві, а по суті. Вітаємо тебе, колега, з чоловічим днем. Ти наш центр, який об’єднує і дисциплінує. Ти наше чоловіче плече, міцний кулак, надійна рука і добре серце.

Щоб з гордістю носити звання захисника, потрібно захищати нас від усіх бід! Тому до начальства «на килим» підеш ти! Зі святом! Кріпись!

Мені не треба чекати свята, щоб зізнатися тобі в повазі. Надійний лікоть, впевнений характер і чоловіча підтримка — такі якості, як у тебе, побачиш нечасто у сильної статі. І все ж, з 23 лютого тебе! Пишаюся, що працюю з таким героєм.

Коли ти поруч зі мною, я не боюся ні зламати каблук, ні потопу зі стелі, ні гніву начальника. Ти завжди допоможеш, якщо буде потрібно і розсмішити, якщо мені сумно. З святом тебе 23 лютого, мій дорогий колега, найвідважніший і надійний з чоловіків!

Справжній чоловік не той, хто розмахує кулаками і хвалиться шрамами, а той, який дозволяє жінкам поруч з собою відчувати себе жінками, незалежно від віку. З тобою, дорогий колега, це завжди виходить. З 23 лютого тебе, наш захисник!

Якщо ти прийдеш на роботу і побачиш, що жінки сьогодні особливо гарні і привітні, то знай, це 23 лютого. Не шкодуй для нас компліментів і тобі воздасться. Не будь занудою і жаднюгою, і ти отримаєш сповна. Зі святом тебе, любий наш колега!

Дивіться також:  Привітання хлопчикам з 23 лютого

З 23-їм лютого справжнього захисника не гріх привітати. І з задоволенням побажати як можна швидше піднятися на найвищий поверх кар’єрних висотки. Нехай це сходження буде приємним, без перевтоми і невдач. Нехай вас, колего, цінують не тільки за розум, але і за чуйне палке серце і надійне плече.

Немає більш цінного співробітника, ніж чоловік 23 лютого. Ти сьогодні ввічливий і уважний до всіх (іншими словами — непрацездатний), несеш позитив та хороший настрій в колектив, даруєш всім передчуття свята і банкету. Успіхів тобі, колего!

Ми знаємо, що ви — наша мудра голова, міцні руки і надійні плечі. Завжди постоїте за порятунок колективу і Батьківщини. Нехай не затьмарюють ваших дум дрібні негаразди і бадьорість духу ніколи не покидає. А любов дає сил для нових звершень!