Вибачення жінці

Підготували для вас гарні Вибачення жінці, своїми словами українською мовою, в прозі.

Прости мене. Я знову все зіпсував. У мене завжди так, хочеться здаватися щирим і безпосереднім, а виходить грубість і цинічність. Мені погано без тебе. Я зроблю все, щоб ми були поруч. Обіцяю, що більше тебе ніколи не ображу. Давай миритися?

Я страшенно засмучений від того, що образив тебе. Будь ласка, дай мені шанс довести тобі свою відданість і щирість. Як подумаю про те, що ти зараз відчуваєш, відразу відчуваю себе останнім негідником. Прости мене, я більше ніколи не заподію тобі болю. Обіцяю.

Мої вчинки продиктовані страхом втратити тебе назавжди і ревнощами. Я шалено тебе люблю, постараюся перед висловлюваннями подумати кілька разів, щоб не завдавати тобі ніколи болю. Приношу вибачення за образливі слова і хочу попросити вибачення за образу, завдану моїм неприйнятним поведінкою.

Мої вибачення не принесуть тобі довгоочікуваного заспокоєння, але все ж я відчуваю божевільні муки совісті. Мені соромно за скоєний вчинок, за біль, завданий тобі, за наслідки моєї витівки. Мені хочеться вірити, що ти в майбутньому пробачиш мене і знову навчишся мені безоглядно довіряти.

Кохана, коли я образив тебе, то не думав про наслідки… не думав про те, що без тебе мені буде так погано, немов моє серце ось-ось перестане битися… не думав, що буде так сумно і самотньо… будь ласка, прости мене, і давай почнемо з початку!

Вибач мене за все необдумані слова, вимовлені в пориві гніву. За вчинки, які доставили тобі стільки неприємних хвилин. Я відчуваю докори сумління і твердо переконаний, що в майбутньому буду тільки радувати тебе приємними моментами, ласкавими словами та несподіваними, милими подарунками.

Ти права, я знову накосячілі. ВИБАЧ, що не послухався тебе. Мила, скажи, що мені зробити щоб все виправити, щоб ти знову була моя?

Дивіться також:  Поздоровлення з днем народження жінці на ви – найкращі побажання

Знову скандал, знову образа. Знову на серці туга. Я дуже жалкую, що образив тебе. Єдина моя, вибач мене.

Я завинив, це факт. Я вибачаюся, винен. Кошенятко, коли я отримаю твоє прощення?