Вибачення – як сказати прости своїми словами

Підготували для вас гарні Вибачення – як сказати прости своїми словами, своїми словами українською мовою, в прозі.

Щиро прошу вибачити і пробачити мене за те, що в момент гніву і поганого настрою мною було сказано багато зайвого і неблагопристойного, що звичайно стало дуже образливим для тебе. Я визнаю свою неправоту і гірко жалкую про свою безглузду вчинок. Сподіваюся на твою доброзичливість, на те, що ця неприємність з часом буде благополучно забута і наші відносини знову стануть прекрасними.

Пробач будь ласка! Мені шкода, що так вийшло. І це, дійсно, було без злого наміру з мого боку. Наші відносини дуже важливі для мене. І я хочу, щоб ніякі образи і розбіжності не могли встати між нами. Найбільше зараз хочу помиритися з тобою!

Нам іноді хочеться зупинити час або повернути його назад. Все тому, що ми люди, а люди роблять помилки, за які соромно і прикро. І у мене зараз дуже важко і погано на душі. Тільки твоє добре серце здатне полегшити мої страждання, вибач мене.

Часом буває, що хочеш зробити як краще, а в результаті виходить, як вийшло у нас. Я дуже переживаю про цю ситуацію, яка склалася напередодні. Якби час повернути назад і спробувати щось виправити… Шкода, що виправити все пізно.

Дуже шкода, що так сталося, я не хотіла тебе образити. Я весь час думаю про це, з мого життя зникли спокій і гармонія. Всі фарби в життя стали сірими. Прости мене, нехай все погане забудеться, хмари образ підуть, і яскраво засяє сонце взаєморозуміння.

Я щиро переживаю за цю ситуацію. Може бути нам поговорити про це, а не ображатися один на одного? Якщо б можна було щось змінити! Але, як кажуть, що зроблено, те зроблено. Може бути у мене з’явиться шанс принести свої вибачення особисто?

Дивіться також:  Вітання з Днем автомобіліста

У світі немає ідеальних людей, і я не виняток. Пробач за те, що замість того, щоб дарувати тобі усмішки, доставляю стільки клопоту і незручностей. Постараюся виправитися і не засмучувати тебе. Посміхнися, смуток тобі не до лиця!

Щиро вибачаюсь і прошу прощення за всі мої погані вчинки. Мені не хотілося, щоб так вийшло. Будь ласка посміхнись, я хочу побачити твою красиву, сліпучу посмішку. Тільки так я зрозумію, що ти вже не ображаєшся на мене. Ще раз вибач мене.

Дозвольте мені принести свої найщиріші вибачення за все негативне, що було сказано необдумано і безпідставно. Надіюсь на прихильність і прощення.

Як важко визнати свою неправоту і як важко буває вибачитися. Розуміння, що між нами тепер, немов чорна кішка пробігла, змушує мене щиро сподіватися, що все можна виправити і повернути, як раніше. Дуже прошу прийняти мої вибачення!