Вибачення подрузі

Підготували для вас гарні Вибачення подрузі, своїми словами українською мовою, в прозі.

Чекаю твого дзвінка, вмираючи від сорому — але ти мене не извиняешь, мою душу на частини розриваєш. Дуже шкода, що пробачити мене не бажаєш.

Прости мене, подруга! Не знайшлося часу зустрітися, а так хотілося відірватися від справ і згадати, що ми з тобою – жінки, що не обов’язково тягнути на собі вооз своїх і чужих проблем. Давай виправимо цю ситуацію і посидимо за чашкою чаю на моїй території. Бери таксі і згадуй адресу! Чекаю тебе, люба, і сподіваюся, що прощення.

Подружка, вперше в житті хочу сказати: «Прости мене»! Так, я справді дуже винна перед тобою, адже образила тебе, не думаючи про твої почуття! Мені дуже хочеться, щоб сварки і конфлікти в нашому житті ніколи не повторювалися, щоб ми завжди розуміли один одного!

Колись ми з тобою ділилися цукерками, потім мріями, потім планами, потім проблемами, бідами і радощами. На цьому шляху ми встигли посваритися з-за хлопця, посперечатися, чия улюблена група краща, чия улюблена команда справжній чемпіон.
Прости мені мої юнацькі витівки, мої капризи. Адже наша дружба пройшла через безліч випробувань. Я знаю, що ніхто краще тебе не втішить мене в моїх душевних стражданнях, ніхто, крім тебе, не втре мені дурні сльози і не скаже: ми ще поборемося, ми найкращі! Прости мене з надією, що наша дружба буде зберігати нас все життя!

 

Дивіться також:  Привітання з Днем прикордонника своїми словами