Вибачення коханому

Підготували для вас гарні Вибачення коханому, своїми словами українською мовою, в прозі.

Пробач за втома, поганий настрій і капризи. Пробач, що в цьому шаленому світі, можливо, мало приділяю тобі уваги. Знаю, як прикро, коли ти хочеш достукатися до глибин душі коханої людини, але він не слухає тебе, налаштований на свою, іншу хвилю. Але ти повинен знати, рідний мій, як я ціную твою підтримку і розуміння, твоє терпіння, твою надійність. Я щаслива бути поруч з тобою і цими словами вибачень хочу сказати тобі: «Я тебе люблю»!

Сьогодні у тебе зовсім немає настрою, ти не посміхаєшся і як не жартуєш. Вся причина лише в мені і я усвідомлюю це. Я образила тебе сьогодні, принесла тобі незаслужену біль. Прости мене, будь ласка, мій коханий і єдиний. Мені так соромно за свій вчинок, але назад вже нічого не повернути. Тепер потрібно лише заслужити твоє прощення. Милий, давай забудемо все погане і помиримося знову. Я обіцяю, що ніколи більше такого не повториться. Повір мені, будь ласка, мій хороший.

Кажуть, життя прожити, не поле перейти. І це вірно. Адже всяке трапляється на життєвій ниві. Іноді, навіть прості слова, які можуть образити людину до глибини душі. Милий, я прошу в тебе пробачення, я не хотіла тебе образити, але що вийшло, то вийшло. Обіцяю, більше таке не повториться. Я дуже ціную наші з тобою стосунки, і сподіваюся, що ти мене пробачиш. Ти найкращий у всьому світі, ти мій самий головний з чоловіків, добрий і ніжний. Я шалено люблю тебе і дуже хочу бути з тобою разом все життя.

Мої вибачення не принесуть тобі довгоочікуваного заспокоєння, але все ж я відчуваю божевільні муки совісті. Мені соромно за скоєний вчинок, за біль, завданий тобі, за наслідки моєї витівки. Мені хочеться вірити, що ти в майбутньому пробачиш мене і знову навчишся мені безоглядно довіряти.

Дивіться також:  Привітання з Днем зубного лікаря

Я стільки дурниць наробила. Особливо останнім часом. Сподіваюся, ти извинишь мене.

Боюся сказати тобі це в обличчя. Просто знай, я дуже переживаю про те, що могла тебе так образити. Я цього не хотіла. Звучить банально, але, дійсно, так вийшло. Прости мене, якщо віриш мені. Поговори, будь ласка, зі мною. Мені це дуже потрібно.

Без тебе було б дуже холодно в житті. Без тебе світанок не здавався б таким радісним, а захід – таким багатообіцяючим. Без тебе серце не билося так часто, зелень не була б такою яскравою, квіти не виділяли б такий ніжний дурманний аромат. Без тебе життя було б просто життям, а з тобою життя – щастя. Пробач, що не помічала твоїх фарб. Пробач, якщо ненароком образила тебе байдужістю. Пробач! З надією, що попереду нас чекають тільки радість спілкування, взаєморозуміння, любов і безліч спільних радісних подій.

Коханий! Ти — єдина людина, яка мене розуміє і приймає. Я вдячна богу, що подарував мені таку людину як ти — з прекрасною душею, яка вміє по-справжньому любити і прощати. Пробач за те, що поранила твоє серце необережним гострим словом. Обіцяю вилікувати твої рани і зцілити ніжністю і турботою.

Так недобре вчора вийшло, я просто не можу себе пробачити за те, що образила тебе. І найжахливіше, що образила не заслужено. Я прошу у тебе вибачення і сподіваюся на прощення. Я знаю, що в тебе саме добре серце, самий ангельський характер. Мені так добре з тобою і я навіть в думках не можу уявити, що із-за цієї дурниці зможу втратити тебе. Прости мене, мій ласкавий і найрідніша людина на світі. Нехай наша сварка буде, як страшний сон. Давай прокинемося разом з цього кошмару і наяву у нас все буде чудово, як раніше.

Дивіться також:  Привітання з Днем рибальства

Мої вчинки продиктовані страхом втратити тебе назавжди і ревнощами. Я шалено тебе люблю, постараюся перед висловлюваннями подумати кілька разів, щоб не завдавати тобі ніколи болю. Приношу вибачення за образливі слова і хочу попросити вибачення за образу, завдану моїм неприйнятним поведінкою.