Вибачення коханій

Підготували для вас гарні Вибачення коханій, своїми словами українською мовою, в прозі.

Мої вибачення не принесуть тобі довгоочікуваного заспокоєння, але все ж я відчуваю божевільні муки совісті. Мені соромно за скоєний вчинок, за біль, завданий тобі, за наслідки моєї витівки. Мені хочеться вірити, що ти в майбутньому пробачиш мене і знову навчишся мені безоглядно довіряти.

Рідна! На світі не існує слів, які могли б висловити моє співчуття з приводу мого негідного вчинку. Прости мене за завданий біль і подаруй мені ще один шанс стати гідним хлопцем ідеальної дівчини. Моє життя без тебе пусте та порожня, і я готовий молити про прощення день і ніч, аби ми були знову разом!

Мої вчинки продиктовані страхом втратити тебе назавжди і ревнощами. Я шалено тебе люблю, постараюся перед висловлюваннями подумати кілька разів, щоб не завдавати тобі ніколи болю. Приношу вибачення за образливі слова і хочу попросити вибачення за образу, завдану моїм неприйнятним поведінкою.

Я завинив, це факт. Я вибачаюся, винен. Кошенятко, коли я отримаю твоє прощення?

Вибач мене за все необдумані слова, вимовлені в пориві гніву. За вчинки, які доставили тобі стільки неприємних хвилин. Я відчуваю докори сумління і твердо переконаний, що в майбутньому буду тільки радувати тебе приємними моментами, ласкавими словами та несподіваними, милими подарунками.

Ти права, я знову накосячілі. ВИБАЧ, що не послухався тебе. Мила, скажи, що мені зробити щоб все виправити, щоб ти знову була моя?

Я страшенно засмучений від того, що образив тебе. Будь ласка, дай мені шанс довести тобі свою відданість і щирість. Як подумаю про те, що ти зараз відчуваєш, відразу відчуваю себе останнім негідником. Прости мене, я більше ніколи не заподію тобі болю. Обіцяю.

Дивіться також:  Привітання з новосіллям

Давай навчимося миритися з помилками, що робили ми самі. Щоб з головного шляху не збитися, довіра щоб було між нами.

Прости мене. Я знову все зіпсував. У мене завжди так, хочеться здаватися щирим і безпосереднім, а виходить грубість і цинічність. Мені погано без тебе. Я зроблю все, щоб ми були поруч. Обіцяю, що більше тебе ніколи не ображу. Давай миритися?

Кохана, коли я образив тебе, то не думав про наслідки… не думав про те, що без тебе мені буде так погано, немов моє серце ось-ось перестане битися… не думав, що буде так сумно і самотньо… будь ласка, прости мене, і давай почнемо з початку!