Вибачення хлопцеві

Підготували для вас гарні Вибачення хлопцеві, своїми словами українською мовою, в прозі.

Мої вчинки продиктовані страхом втратити тебе назавжди і ревнощами. Я шалено тебе люблю, постараюся перед висловлюваннями подумати кілька разів, щоб не завдавати тобі ніколи болю. Приношу вибачення за образливі слова і хочу попросити вибачення за образу, завдану моїм неприйнятним поведінкою.

Так недобре вчора вийшло, я просто не можу себе пробачити за те, що образила тебе. І найжахливіше, що образила не заслужено. Я прошу у тебе вибачення і сподіваюся на прощення. Я знаю, що в тебе саме добре серце, самий ангельський характер. Мені так добре з тобою і я навіть в думках не можу уявити, що із-за цієї дурниці зможу втратити тебе. Прости мене, мій ласкавий і найрідніша людина на світі. Нехай наша сварка буде, як страшний сон. Давай прокинемося разом з цього кошмару і наяву у нас все буде чудово, як раніше.

Милий мій, рідний, добрий і улюблений чоловічок на всій планеті, я шалено шкодую про всіх висловлених словах, але знай, я ніколи не перестану вибачатися перед тобою. Постійно буду поруч, допоможу у кожній складній життєвій ситуації, щоб назавжди стерти з твоїх очей непрошені сльози.

Я стільки дурниць наробила. Особливо останнім часом. Сподіваюся, ти извинишь мене.

Існує така думка, що прощення – це ознака духовної сили людини. Прошу тебе – прости мене за те, що доставила тобі неприємності, за образи, за повне гіркоти серце, за необдумані слова і вчинки, якими я поранила так глибоко, навіть не замислюючись. Пробач, я знаю – ти сильний!

Сьогодні у тебе зовсім немає настрою, ти не посміхаєшся і як не жартуєш. Вся причина лише в мені і я усвідомлюю це. Я образила тебе сьогодні, принесла тобі незаслужену біль. Прости мене, будь ласка, мій коханий і єдиний. Мені так соромно за свій вчинок, але назад вже нічого не повернути. Тепер потрібно лише заслужити твоє прощення. Милий, давай забудемо все погане і помиримося знову. Я обіцяю, що ніколи більше такого не повториться. Повір мені, будь ласка, мій хороший.

Дивіться також:  Привітання з Днем РХБЗ

Не знаю, чи можу я розраховувати на твоє прощення, але тільки повір, я зовсім не хотіла тебе образити. Все вийшло жахливо безглуздо і неправильно. Прости мене, будь ласка. Давай більше ніколи не будемо з тобою сваритися. Мені дуже погано без тебе і твоєї посмішки.

Без тебе було б дуже холодно в житті. Без тебе світанок не здавався б таким радісним, а захід – таким багатообіцяючим. Без тебе серце не билося так часто, зелень не була б такою яскравою, квіти не виділяли б такий ніжний дурманний аромат. Без тебе життя було б просто життям, а з тобою життя – щастя. Пробач, що не помічала твоїх фарб. Пробач, якщо ненароком образила тебе байдужістю. Пробач! З надією, що попереду нас чекають тільки радість спілкування, взаєморозуміння, любов і безліч спільних радісних подій.

Мої вибачення не принесуть тобі довгоочікуваного заспокоєння, але все ж я відчуваю божевільні муки совісті. Мені соромно за скоєний вчинок, за біль, завданий тобі, за наслідки моєї витівки. Мені хочеться вірити, що ти в майбутньому пробачиш мене і знову навчишся мені безоглядно довіряти.

Кажуть, життя прожити, не поле перейти. І це вірно. Адже всяке трапляється на життєвій ниві. Іноді, навіть прості слова, які можуть образити людину до глибини душі. Милий, я прошу в тебе пробачення, я не хотіла тебе образити, але що вийшло, то вийшло. Обіцяю, більше таке не повториться. Я дуже ціную наші з тобою стосунки, і сподіваюся, що ти мене пробачиш. Ти найкращий у всьому світі, ти мій самий головний з чоловіків, добрий і ніжний. Я шалено люблю тебе і дуже хочу бути з тобою разом все життя.

Дивіться також:  Привітання з Іван Купала – найкращі побажання