Вибачення чоловікові

Підготували для вас гарні Вибачення чоловікові, своїми словами українською мовою, в прозі.

Милий мій, рідний, добрий і улюблений чоловічок на всій планеті, я шалено шкодую про всіх висловлених словах, але знай, я ніколи не перестану вибачатися перед тобою. Постійно буду поруч, допоможу у кожній складній життєвій ситуації, щоб назавжди стерти з твоїх очей непрошені сльози.

Так недобре вчора вийшло, я просто не можу себе пробачити за те, що образила тебе. І найжахливіше, що образила не заслужено. Я прошу у тебе вибачення і сподіваюся на прощення. Я знаю, що в тебе саме добре серце, самий ангельський характер. Мені так добре з тобою і я навіть в думках не можу уявити, що із-за цієї дурниці зможу втратити тебе. Прости мене, мій ласкавий і найрідніша людина на світі. Нехай наша сварка буде, як страшний сон. Давай прокинемося разом з цього кошмару і наяву у нас все буде чудово, як раніше.

Мої вчинки продиктовані страхом втратити тебе назавжди і ревнощами. Я шалено тебе люблю, постараюся перед висловлюваннями подумати кілька разів, щоб не завдавати тобі ніколи болю. Приношу вибачення за образливі слова і хочу попросити вибачення за образу, завдану моїм неприйнятним поведінкою.

Не знаю, чи можу я розраховувати на твоє прощення, але тільки повір, я зовсім не хотіла тебе образити. Все вийшло жахливо безглуздо і неправильно. Прости мене, будь ласка. Давай більше ніколи не будемо з тобою сваритися. Мені дуже погано без тебе і твоєї посмішки.

Пробач за втома, поганий настрій і капризи. Пробач, що в цьому шаленому світі, можливо, мало приділяю тобі уваги. Знаю, як прикро, коли ти хочеш достукатися до глибин душі коханої людини, але він не слухає тебе, налаштований на свою, іншу хвилю. Але ти повинен знати, рідний мій, як я ціную твою підтримку і розуміння, твоє терпіння, твою надійність. Я щаслива бути поруч з тобою і цими словами вибачень хочу сказати тобі: «Я тебе люблю»!

Дивіться також:  Красиві привітання з Днем народження чоловікові своїми словами

Існує така думка, що прощення – це ознака духовної сили людини. Прошу тебе – прости мене за те, що доставила тобі неприємності, за образи, за повне гіркоти серце, за необдумані слова і вчинки, якими я поранила так глибоко, навіть не замислюючись. Пробач, я знаю – ти сильний!

Мої вибачення не принесуть тобі довгоочікуваного заспокоєння, але все ж я відчуваю божевільні муки совісті. Мені соромно за скоєний вчинок, за біль, завданий тобі, за наслідки моєї витівки. Мені хочеться вірити, що ти в майбутньому пробачиш мене і знову навчишся мені безоглядно довіряти.

Коханий! Ти — єдина людина, яка мене розуміє і приймає. Я вдячна богу, що подарував мені таку людину як ти — з прекрасною душею, яка вміє по-справжньому любити і прощати. Пробач за те, що поранила твоє серце необережним гострим словом. Обіцяю вилікувати твої рани і зцілити ніжністю і турботою.

Сьогодні у тебе зовсім немає настрою, ти не посміхаєшся і як не жартуєш. Вся причина лише в мені і я усвідомлюю це. Я образила тебе сьогодні, принесла тобі незаслужену біль. Прости мене, будь ласка, мій коханий і єдиний. Мені так соромно за свій вчинок, але назад вже нічого не повернути. Тепер потрібно лише заслужити твоє прощення. Милий, давай забудемо все погане і помиримося знову. Я обіцяю, що ніколи більше такого не повториться. Повір мені, будь ласка, мій хороший.

Я стільки дурниць наробила. Особливо останнім часом. Сподіваюся, ти извинишь мене.