Цікаві привітання з Днем народження

Підготували для вас гарні Цікаві привітання з Днем народження, своїми словами українською мовою, в прозі.

Нехай мрії збуваються негайно, а двері відкриваються тільки для радощів та благополуччя!

Сьогодні, в День народження твій, бажаю серцем і душею: удачі, бадьорості і сміху, у всіх справах завжди успіху!

Ми вітаємо з Днем Народження! І в цей світлий день тобі бажаємо побільше яскравих, світлих днів, удачі, натхнення, справжньої дружби, нехай завжди на твоєму обличчі буде посмішка, а очі сяють від щастя, нехай твоє життя буде наповнене веселими і цікавими пригодами.

З днем народження вітаю і бажаю тобі Безмежного Щастя, Неймовірної Удачі у всьому і море Любові!!!

Поспішаю нагадати тобі про те, як сильно я тебе ціную і люблю! Искрись від захвату! Нехай у житті завжди буде до чого прагнути, чого дивуватися і ким пишатися! Бажаю миру, добра і блискучих перемог на твоєму шляху! З днем народження! Ура!

Я хочу побажати тобі наполегливості для матеріалізації в життя самих сміливих задумів. Нехай вчорашні сміливі мрії стануть реальністю сьогоднішньої!

Бажаю завжди отримувати красиві, дорогі та корисні подарунки, і не тільки від друзів, рідних і близьких, але і від примхливої дами по імені життя. З днем народження!

Бажаю щастя, здоров’я і взаємної, чистої любові. А ще до цього набору додам кошик добрих побажань і легкої радості. З Днем народження!

У день народження я бажаю тобі яскравих емоцій, незабутніх зустрічей і польоту душі, адже життя вимірюється не кількістю вдихів, а моментами, коли перехоплює подих!

Нехай рівною, білою смугою успіху тягнеться в нескінченність твоя дорога. А вибоїни сумнівів і недовіри зовсім не зустрічаються на твоєму шляху!

Дивіться також:  Красиві короткі привітання з Днем народження