Тости з днем народження – найкращі побажання

Підготували для вас гарні Тости з днем народження – найкращі побажання, своїми словами українською мовою, в прозі.

Східний мудрець Ходжа Насреддін захворів. Його стали відвідувати кредитори і просили повернути борги — не дай боже, помре. «Моліться все, щоб я залишився живий, доки не розплачуся з вами!», — сказав їм Ходжа. Всі помолилися і сказали в один голос: — Наша молитва буде почута Аллахом! — Отже, — зрадів Насреддін, — я надалі не помру?! Милі боржники, піднімемо наші келихи за кредиторів, які молять Бога про наше довголіття!

Немає нічого приємнішого, ніж бачити успішних щасливих людей. Так що вибач мені егоїзм і зроби приємне – будь щасливим, коханим, успішним, здоровим, веселим, молодим душею і тілом. Я хочу тебе бачити таким завжди: і у свята, і в будні! З днем народження!

Є один старий кавказький привітання, тост. Встає тамада, піднімає склянку «Кіндзмараулі»… і раптом відчуває, що у нього в животі почалася метушня. Він вирішив сказати тост, вистрілити з пістолета і одночасно вивільниться від неспокою. Так і зробив. Але про жах! Пістолет дав осічку, а це справа не дало осічки. Ганьба!
Так вип’ємо за те, щоб думки не розходилися зі справами.

Мудреця запитали: — Чому товариші, друзі так невимушено стають недругами, а ось ворогів перетворити в приятелів досить важко? — Але оскільки точно так само і будинок зруйнувати легше, ніж збудувати, — відповів мудрець, — і посудина розбити простіше, ніж його зробити, і розтратити гроші легше, ніж заробити їх. Пропоную привітання, тост за те, щоб ми творили, а не руйнували.

(Ім’я), вітаю тебе з днем народження. Бажаю радості, достатку і благополуччя. Радуй всіх нас своєю красою і ніколи не сумуй. Цей келих солодкого вина за красу і юність, яка тебе ніколи не покидає.

Дивіться також:  Побажання з Днем народження своїми словами

Східний владика одного разу відвідав в’язницю, в якій відбували покарання двадцять арештантів.
— За що сидите? — запитав владика. Дев’ятнадцять з двадцяти тут же заприсяглися, що сидять безневинно, виключно за судову помилку. І тільки двадцятий зізнався, що сидить за крадіжку. — Негайно випустити його на свободу, — наказав владика, — він може мати поганий вплив на всіх інших чесних людей, які тут знаходяться. Так вип’ємо ж за людей, чесність яких допомагає їм бути вільними!

Один монарх наказав своєму міністрові продовольства:
— Дістань мені страву, солодше якого немає на світі!
Міністр пішов на базар і купив мову.
Володар був у захваті від вміло приготованого блюда.
А через день-другий від нього надійшло нове розпорядження:
— Дістань мені таку страву, гірше якого у світі немає.
Міністр знову пішов на базар і знову купив мову.
— Я зажадав гірке, ти знову приніс мову. Як же так?
І міністр пояснив:
— Государ, на світі немає нічого приємніше розумних слів і немає нічого гірше поганих слів. Все залежить від мови…
Мій тост за те, щоб вміло розпоряджатися своєю мовою.

От скажи мені, друже, що б я без тебе робив? Це добре, що ти народився на світ! За це варто випити! З днем народження!

Їхав якось осіб з одного аулу в інший. Дорога проходила серед гір, петляла між скель, вздовж скель та прірв. Раптом віслюк зупинився — і ні з місця. Господар став смикати його, підганяти. Віслюк стоїть як укопаний. Став господар лаяти його поганими словами, обзивати, шмагати батогом. Але віслюк як стояв, так і залишився стояти. Потім сам пішов. І тоді побачив людина за поворотом величезний камінь, він тільки що впав, і якщо б його віслюк не зупинився, то… Обійняв господар тварина і подякував. Так вип’ємо ж за те, щоб ми завжди прислухалися в суперечці до думки іншої людини, навіть якщо він ішак!

Дивіться також:  Привітання з Днем народження без віршів

Якийсь цар мав косе око. При ньому знаходився майстерний живописець.
Монарх чомусь не злюбив його і шукав привід, щоб причепитися.
— Напиши мій портрет, але такий, щоб він був точнісінько схожий на мене, — наказав він одного разу художник.
— Ось і прийшов мій кінець, — скрушно подумав художник. — Якщо я намалюю його з косим оком, він мене карає. Якщо зображу його як є, скаже:
«Схоже!», — і теж відрубає голову».
Гостра ситуація породжує винахідливість. Художник намалював оленя, а поруч царя з рушницею в руках, одне око, косою, прикрив, ніби цар цілиться. В такому вигляді і підніс портрет володаря.
Той ніяк не міг причепитися до живописцю, і життя його була врятована.
Цей тост — за талановитих і кмітливих.