Тости на 23 лютого

Підготували для вас гарні Тости на 23 лютого, своїми словами українською мовою, в прозі.

Надійні і хоробрі захисники, за вас! Бажаю взаємної любові, завидного здоров’я і не змінює ніколи вам, почуття гумору!

Днів щасливих, довгих років — з Днем захисника батько! П’ємо за силу, п’ємо за міць. Нехай красуня дружина життя розділить з тобою всю сповна.

Ларошфуко казав: «На війні більшість людей ризикує життям не більше, ніж це необхідно, щоб не заплямувати своєї честі; але лише деякі готові завжди ризикувати так, як цього вимагає мета, заради якої вони йдуть на ризик».

23 лютого свято у всіх чоловіків. І не важливо служили вони в армії чи ні. Важливо те, що якщо станеться біда — вони встануть на захист Батьківщини. Так давайте в цей знаменний день піднімемо свої келихи за тих, кого можна назвати сильною половиною людства!

П’ю стоячи за вас, найкращих представників чоловічого роду! Ваша відвага, сила та витримка не знає кордонів. Бажаю застосовувати свої якості з гідністю, являючи приклад усім хлопчакам нашої величезної країни.

Як ви думаєте, кого вважала за краще Венера з усіх своїх численних шанувальників на Олімпі? Бога війни Марса! Так, жінки люблять військових.

Справжній чоловік завжди має відношення до армії. Принаймні до армії коханців. За справжніх чоловіків!

За вас, чудові чоловіки, за вашу честь, мужність, вірність та надійність! Ура! Зі святом 23 лютого!

За вас, улюблені герої, за ваші надійні спини, за якими нам спокійно живеться! Нехай береже вас Бог, а вдома чекають з любов’ю.

Дивіться також:  Оригінальні поздоровлення з 23 лютого