Тексти смс привітання з Днем народження

Підготували для вас гарні Тексти смс привітання з Днем народження, своїми словами українською мовою, в прозі.

Бажаємо процвітання, кар’єрного росту, досягнення всіх цілей і здійснення всіх мрій. Ніколи не здавайся, не хворій і не розкисай!

Сьогодні світлий день, день твого народження! Бажаю, щоб лагідні дні, змінюючись теплими ночами, приносили лише спокій та благодать в твою квітучу незабудками життя.

Бажаю, щоб твоє життя була брудною і темною… Щоб грошей як грязі, а від щастя в очах потемніло!

Бажаю завжди отримувати красиві, дорогі та корисні подарунки, і не тільки від друзів, рідних і близьких, але і від примхливої дами по імені життя. З днем народження!

Бажаю, щоб ніколи не збулися ніякі побажання, якими б вони не були великими, від твоїх недругів, а збулися найменші побажання від твоїх друзів!

Нехай все життя очі сяють щастям, адже щастя шукають всі люди. Нехай йому у тебе сподобається і воно тебе не покине!

Бажаю, щоб кожне тобою загадане бажання виконувалося б так швидко, що знаменита рибка з казки завялилась б від відсутності роботи.

З персональним новим роком! Бажаю твоєму організму злагодженості та надійності, а душі щедрості і краси! Нехай успішно включається нова програма і чарівний пендель дає тобі поштовх до досягнення свого власного щастя.

Бажаємо тобі в цей день щастя і добра, відчути всю повноту життя, радісно зустріти ранок і зберегти це почуття до самої пізньої ночі.

У день народження прийнято бажати щастя, здоров’я і успіхів. А я бажаю тобі веселого свята, чудових подарунків та яскравих вражень! Нехай всі твої мрії збуваються і у всім щастить.

Дивіться також:  Привітання з Днем народження подрузі НЕ у віршах