Смс привітання з Днем народження

Підготували для вас гарні Смс привітання з Днем народження, своїми словами українською мовою, в прозі.

Вітаю! Бажаю безмірного здоров’я, безмежного щастя, любові неземної і зарплати великий.

Запаморочливого кар’єрного зростання, творчого натхнення, незмінно позитивного настрою! Нехай тебе накриє фінансова лавина і закрутить вир удачі! Зі святом!

Нехай у тебе буде стільки здоров’я, скільки бажає тобі мама! Нехай у тебе буде стільки сили, скільки бажає тобі дружина! Нехай у тебе буде стільки щастя, скільки бажаю тобі я, з Днем народження!

У твій День народження побажаю сбытия мрій, нехай навіть самих нездійсненних, відсутності реальності і перебування в казці! А в пам’яті зберегти тепло рідних, близьких та друзів і легкий присмак дитячої захопленості!

З днем народження вітаю і бажаю тобі Безмежного Щастя, Неймовірної Удачі у всьому і море Любові!!!

В тобі дивним чином поєднуються скромність і доброта укупі з сильною лідерської основою. Бажаю досягти потрібних вершин і влучити у всі цілі!

Вітаємо від усієї душі з Днем твого народження! Всього самого найкращого! Нехай здійснюються мрії, здійснюються бажання і втілюються твої сни!

Бажаю турбот, але приємних, бажаю достатку, але не зазнатись, бажаю знайти любов, але не забути про друзів, бажаю підкорити всі висоти, але не втратити віри в Бога.

Я хочу побажати, щоб всі негаразди помчали геть, а майбутнє наповнив світ радісного щастя. Щоб у твоїй родині панували злагода та любов, а здоров’я було міцніше стали! З Днем народження!

Життя пряма і проста, як траса, не кожному цікава. Бажаю, щоб твоя доля була сповнена незвіданих стежин і несподіваних поворотів. І щоб на кожному відрізку шляху тебе чекали приємні сюрпризи!

Дивіться також:  Привітання з днем народження колишньому хлопцеві у віршах не