Слова подяки (Дякую)

Підготували для вас гарні Слова подяки (Дякую), своїми словами українською мовою, в прозі.

Кажуть: «Якщо учень перевершив свого вчителя, то це означає, що вчитель був хороший». Сподіваюся, що діти не змусять соромитися за них і червоніти. Що вони доб’ються в цьому житті, і зуміють її прожити так, щоб ви могли сказати: це ми були їхніми вихователями в дитячому саду! Спасибі вам за все, що ви зробили для нас, наших дітей. Ми ніколи цього не забудемо, і завжди будемо згадувати вас.

Приємного вдячний за щирість у почуттях, чуттєвість при зустрічах, яскравість вечорів, полум’яного поцілунків, доброту у відносинах, теплоту в усмішці, радість у погляді, розуміння у сімейному житті.

Я дякую моїх друзів за те що вони є за щасливі моменти за їх відданість вміння слухати і розуміти, за посмішки і радість, теплоту і сміливість.

Дякуємо за немаленьке довіру, надану мені, незважаючи на прогнози і недоброзичливість з боку. Дякую за надану можливість випробувати свої сили і втілити свій задум і план у реальність.

Дякую за твоє чуйне ставлення до мене, за просту, дружню підтримку та не власний інтерес, за щире співчуття і намагання допомогти, за доброзичливість і правдивість висловлювань.

Дякую вам за поблажливість, надану мені на початку моєї кар’єри, за деякі незначні поступки, зроблені мною автоматичні помилки, за віру в мій проект і за можливість самореалізації.

Я дякую всіх своїх далеких, давніх і нових друзів за підтримку! Ви змушуєте мене жити і радіти життю, даєте надію на швидке одужання! Як здорово, що ви у мене є! Я вас всіх люблю! Дякую!!! Бережіть себе!!!

Величезне дякую за виконання мого самого заповітного, бажаного, щирого і здавався нездійсненним бажання. Ти мене дуже сильно ощасливив в цей момент. Дякую за казковий день.

Дивіться також:  Красиві привітання з Днем святого Валентина