Романтичні СМС

Підготували для вас гарні Романтичні СМС, своїми словами українською мовою, в прозі.

У одного чоловіка був чудовий сад. Все в тім садку було красиво. Але прекрасніше за все була червона троянда, росте на палацовій алеї. Вона радувала погляд і дивувала ароматом всіх хто приходив помилуватися нею. Мила моя, ти подібна до того квітці — так міла що очей не відведеш.

Добу без тебе тягнуться цілу вічність, а кожна секундочка — з рік, адже ти веселий день і ніжна ніч. Чекаю, сумую, люблю.

Між тобою і мною сотні міст, сотні кілометрів доріг. Але ні життєві ситуації, ні відстані не зуміють вбити нашу любов. Я буду чекати тебе, буду кохати тебе де б не пішла твоя нога. Адже ріднішої людини, ніж ти для мене давно не існує.

Яка ж ти красива. Про твою красу шепочуть дерева і квіти. Промінчики сонця мріють торкнутися твоєї бархатистою шкіри. Крапельки дощу танцюють, коли падають тобі на долоні. Ти сама досконалість. Я люблю тебе.

Ти – мій світ у непогожий день, радість від твоєї появи всепоглинаюча, коли ти поруч всі негаразди відходять на другий план і світ іскриться яскравими фарбами.

Ніч. На вулиці велично паморочиться пухнастий сніг, який мені нагадав про моє ангелочку. Ти з’явилася в моєму житті так раптово. Повір, моя дівчинка, я дуже хочу бути зараз поруч з тобою, ніжно шепотіти компліменти на вушко і цілувати тебе.

Ти для мене світло, ти для мене пітьма, якщо тебе немає, я просто божеволію, я буду тебе чекати, я буду спалювати мости, ти тільки зумій зрозуміти, що в моєму серці лиш ти!

Нарешті це сталося! Сьогодні я прокинувся поряд з самим прекрасним чоловічком на нашій планеті. Я посилаю тобі мільйон своїх ніжних поцілунків. Сумую за тобою. Зустрінемося ввечері моє сонечко.

Дивіться також:  Християнські привітання з Днем батьків

Люблю тебе! Був би в житті завжди, щоб не померкли прекрасні фарби і звуки, адже ти моя радість і щастя і доля.

Є один світ, в якому моя душа почуває себе, як вдома… Це світ твоїх замислених очей…