Привітання з ювілеєм весілля

Підготували для вас гарні Привітання з ювілеєм весілля, своїми словами українською мовою, в прозі.

Ювілей весілля – це відмінний привід, щоб віддатися спогадам! Я настійно рекомендую вам разом згадати першу зустріч, перше побачення, перший поцілунок, весілля, день народження первістка – мало пам’ятних дат сталося за ці роки! Ці спогади налаштують вас на романтичний лад, знову сколихне почуття, дадуть можливість як би знову пережити найщасливіші події вашого спільного життя… Бажаю вам, щоб подібних пам’ятних подій було якомога більше, щоб ваша сім’я була міцною і щасливою, а полум’яну любов і сильною!

Річниця весілля – це привід знову відчути себе молодятами. Сьогодні подивіться весільні фотографії, згадайте якими красивими і щасливими ви були в день одруження! І ви зрозумієте, що ваші почуття з того дня не згасли, а стали глибше і сильніше! Нехай у вашій родині завжди панує взаєморозуміння, повага і, звичайно, її величність — Любов!

Вітаємо вас з ювілеєм весілля! В ту мить, коли ви з’єднали два життя в одну, на землі розпустилися дві найкрасивіші троянди, а на небі дві зірки стали світити яскравіше. І нехай у троянд є не тільки ароматні бутони, але і гострі шипи, а зірки іноді бувають такі далекі, ви йдете по життю разом, ведені великим почуттям всеперемагаючої безкорисливої любові. Так нехай над вами завжди буде високе і чисте зоряне небо, і нехай щовесни для вас розпускаються гарні й духмяні квіти в садах! Цінуйте один одним! Бережіть любов, а вона буде оберігати вас, вона прожене всі хмари з сімейного небосхилу! Щастя вам і любові!

Сьогодні ювілей вашої родини. Дивлячись на ваші радісні обличчя, в черговий раз переконуєшся, що щастя є і щасливі шлюби – це не фантом, а виняткова реальність. Виняткова тому, що іншої такої сім’ї просто немає і бути не може. Ви настільки зжилися один з одним, що часом здається, що інакше і бути не може.

Дивіться також:  Зворушливі поздоровлення з Масляною

В ювілей вашого весілля ми бажаємо вам розділяти навпіл не тільки щасливі миті, але і всі труднощі сімейного життя. Бажаємо завжди і в усьому підтримувати один одного, спільно долати перешкоди і досягати поставлених цілей, розділяти і всі побутові клопоти. Бережіть, цінуйте, любіть один одного і будьте щасливі разом!

Дорогі молодята! Вітаємо вас з ювілеєм весілля. Ви сьогодні такі красиві і щасливі – зовсім як в день одруження. І також сяють любов’ю ваші очі, і в унісон б’ються ваші серця. За роки, прожиті разом, ви стали ідеальною парою, красивою і гармонійною. І зуміли створити справжню сім’ю, в якій підростають ваші чудові діти. Будьте щасливі, хай небеса зберігають ваш союз. Нехай любов і ніжність наповнюють ваш будинок радістю, теплом і затишком. Бажаємо вам взаєморозуміння, нехай ваш дім буде повною чашею, хай в ньому завжди буде гарна погода і лунає дитячий сміх. Рада вам і любов. Гірко!

В цей щасливий і найсвітліший день у вашому житті, в день вашого ювілею весілля, хочу побажати невичерпної віри один в одного! Нехай всі побутові і матеріальні проблеми не встане у вас на шляху! Хай ваш будинок завжди наповнює тільки взаєморозуміння, незгасна любов і безмежне щастя! Нехай з кожним днем ваша любов стає ще міцніше, надійніше і сильніше! Бажаю вам, щоб ваші серця завжди билися в одному ритмі для того, щоб кожен з вас завжди знав про переживання і почуття іншого! Бажаю вам підтримувати і любити один одного, незважаючи ні на які злигодні долі! Ви ж створені один для одного! Щастя вам та щирої любові!