Привітання з Яблучним Спасом

Підготували для вас гарні Привітання з Яблучним Спасом, своїми словами українською мовою, в прозі.

Яблучний Спас! — Значить, осінь не за горами. Але поки ще триває останній місяць літа, бажаю тобі сповна насолодитися теплом, відпочинком, сонцем, красою літньої природи! І, звичайно, смачними дозрілими яблуками!

Нехай погода в Яблучний Спас буде теплою і ласкавою, щоб і зима потім була доброю! Нехай до тебе будуть добрими люди! Нехай в будь-який час року на столі будуть яблука і все, що душа забажає, адже це свято приносить врожай!

Солодких стиглих яблук! Доброго врожаю, щоб завжди було що поставити на стіл! Нехай буде багатство і процвітання! Нехай в душі буде спокій і світле тепло! Хай серпень принесе теплу осінь і ласкаву зиму!

Останній шматочок яблучка, з’їдений це свято, виконує бажання! А я тобі бажаю, щоб всі яблука для тебе були чарівними і приносили радість і заспокоєння! Нехай Яблучний Спас подарує хороший рік і добру зиму!

Любові і поваги, врожаю і достатку хай скоріше принесе тобі свято Яблучного Спаса. Сьогодні природа вступила в новий період свого розвитку, так хай і ти отримаєш бажані зміни у своєму житті. Весняної радості, літньої легкості і осеней забезпеченості тобі не тільки в святкові дні.

Вітаю з Яблучним Спасом! Бажаю, щоб у вашому житті, як у цей літній день, настав перетворення. Нехай все непотрібне вас покине, відкриваючи двері для нового і світлого, а цей день покладе початок значним подіям і просвітлення душі.

Дивіться також:  Вітання з Днем залізничника