Привітання з Введенням в храм Пресвятої Богородиці

Підготували для вас гарні Привітання з Введенням в храм Пресвятої Богородиці, своїми словами українською мовою, в прозі.

Вітаю з святом, Покровом Пресвятої Богородиці. Сьогодні ми збираємо в своїх серцях все добре, але я бажаю вам, щоб це добро не залишало вас в будь-який інший день. Щоб ми завжди пам’ятали про те, що потрібно зберегти ці частинки добра до кінця нашого земного життя і заслужити царство небесне. Щоб ми пам’ятали про те, що нам треба бути добрішими до інших. Зі святом!

Сьогодні у християн величний свято – Покров нашої Пресвятої Богородиці. В цей великий день ми бажаємо вашому дому добра, і щоб матінка Богородиця покрила вас своїм покривалом від усіх бід, ворогів і смутку. Щоб всі ваші дні були такими ж світлими і ошатними, як сьогоднішнє свято, і щоб свічки добра ніколи не гасли на вашому життєвому шляху.

Сьогодні Покров Пресвятої Богородиці. Сьогодні я хочу сказати, що ваш будинок захищає небо, що ваші свічки, поставлені за здравіє, обов’язково будуть почуті. Але пам’ятайте, що небеса і церква чекають вас і пам’ятають про нас кожен день. В будь-який день наші душі повинні тягнутися до Господа. В будь-який день ми повинні бажати добра і захисту для наших близьких. І сьогодні ми бажаємо вам не забувати про це. Вітаємо!

Сьогодні в цей святий і великий свято я хочу побажати вам всього самого доброго, світлого і прекрасного. Щоб всі ваші дні були такими ж теплими і завжди висвітлювали вашу душу. Щоб злі люди ніколи не зустрілися на вашому життєвому відрізку, і щоб ваш будинок вкривала Божа благодать і світло Пресвятої Богородиці. З Покривом вас і найкращими побажаннями.

Величне свято – Покров Пресвятої Богородиці викликає добрий трепет у душі кожного з нас. Сьогодні ми ставимо свічки в церкві для того, щоб наші близькі були укриті від будь-яких людських бід. Я хочу побажати в цей день багато світла і доброго ставлення до людей. Щоб Богородиця не забула ваш будинок і зберігала вашу сім’ю. Щоб вас не торкнулось зло, і щастя висвітлювало ваш шлях.

Дивіться також:  Прикольні привітання з Прощеною Неділею

З яким нетерпінням християни чекають свята – Покрови Пресвятої Богородиці! З яким світлим почуттям читають молитви для матінки Богородиці! Які добрі обличчя ми зустрічаємо на вулиці в цей день! З яким теплом вітаємо один одного! З яким трепетом говоримо про те, що небеса нас люблять і захищають! З такими почуттями я вітаю вас сьогодні. Зі святом!