Привітання з Водохрещем

Підготували для вас гарні Привітання з Водохрещем, своїми словами українською мовою, в прозі.

Нехай свята хрещенська вода змиє всі ваші неприємності та негаразди і після свята ваше життя піде по шляху, легко веде до добробуту, злагоди і щастя! Нехай у хрещенські морози у вашому будинку буде тепло і затишно, у вашій родині буде сонячно і радісно, у вашій душі буде ясно і світло!

Сонце, нехай світле свято Хрещення внесе в творю життя багато нового і яскравого. Люди яким ти віриш ніколи тебе не розчаровують. А дружба з близькими тобі людьми стане настільки міцною, як гарна пляшка вина. Нехай люди як і раніше завжди люблять тебе за твоє гаряче серце.

Вітаю! Щастя, радості і добра! У свято Хрещення Христового бажаю, сонце, міцного здоров’я. Божої благодаті. Нехай птахом спуститься на твоє крилечко вдача, а все зле не знаходить шляхи. Успіху і любові тобі.

Свято Хрещення господнього — день, коли в кожній крапельці води Господь дарує нам благословення. Тому бажаю тобі сьогодні непросто зануритися в священну ополонку, але і отримати максимум гарного. Ніколи не хворіти, сприймати світ таким як він є, знаходячи позитивні моменти в кожному прожиту мить.

У Водохреща святою водою умивається планета і ангели співають світлу пісню. Нехай ваші біди з джерельною водою підуть у небуття, життя рівно тече і буде наповнена душевним світлом, зігріта теплом любові. Благополуччя, щастя оселяться в будинку, з волі небес дух святий не залишить ваші серця!

Нехай сьогодні в ополонці священної на тебе зійде благословення. Щиро бажаю тобі, друже, міцного сибірського здоров’я, щоб жодна хвороба тобі була не страшна. Щоб тебе ніколи не зурочили і бізнес-справи, як і раніше, йшли добре. Гору щастя, грошей і фінансового достатку.

Дивіться також:  Вітання жінці з Трійцею

У цей чудовий зимовий день, святий празник Господнього Хрещення пам’ятай про головне — наше життя складається з дрібниць. Тож бажаємо тобі знаходити в кожній дрібниці щось позитивне і хороше. Живи в насолоду для себе і рідних. Пам’ятай і в будь-якій ситуації у тебе є ми — твої вірні друзі.

Коли на Хрещення, Бог освячував Землю, я попросив у нього за твій дім. Тому впевнений, моя королева, що в тебе тепер буде все класно. Червоний диплом по закінченню навчання, перспективна робота з бажаною зарплатою. Нехай святкування стане для тебе вдень посмішок, вдень безмежної доброти і щастя.

Блакитному спускається з небес на ваш будинок благоговіння. У свято святої, Хрещення, я бажаю одне тобі тільки хорошого. Гарного життя з яскравими враженнями, вдячних дітей і справжніх друзів. Нехай на обличчі твоїх близьких завжди буде щира посмішка, а доля балує вас приємними сюрпризами.

Хорошій людині, висококласному фахівцеві, одному на Водохреща хочеться побажати багато — сили духу, міцної віри і божого благословення. Не турбується дарма по дурницях і радіти навіть самим маленьким дрібничкам. Цінувати тих, хто поруч. Справжньої любові і розуміння.