Привітання з Великоднем не у віршах

Підготували для вас гарні Привітання з Великоднем не у віршах, своїми словами українською мовою, в прозі.

Христос Воскрес! Вітаю тебе від щирого серця з радісним і світлим святом Пасхи! Кожен рік ми святкуємо початок нового життя для всього християнського світу, торжество віри над смертю! Нехай частинка сьогоднішнього тріумфу залишиться в твоєму серці і підтримає у важку хвилину!

Воістину Воскрес! Бажаю сімейного довголіття, особистісного зростання, процвітання в обраній професії, безжурного настрою та відмінного самопочуття.

Ти, напевно, постив, дуже суворим був твій пост. Так разьелся, що не дізнатися. Обережніше — на Великдень будеш розговлятися, дивись не лопни. З Великоднем!

Немає в світі чудеснее свята, ніж свята Пасха. Так нехай віра у Всевишнього і Сина його Ісуса принесе вашій родині радість, успіх, душевний спокій. Бажаю, щоб усі ваші близькі зібралися разом і весело відзначили день Божої благодаті.

Христос Воскрес, пишу я вам побажаю благодать зійшла з небес! Ісус подарував нам безгрішне вічне життя. Бажаю вам радіти їй разом зі своєю другою половинкою, дітками та батьками. Несамовитого щастя, вічної любові і Великдень, і в інші дні.

З Великоднем вас вітаємо! До нас за стіл приходьте і нашими стравами почастуєтесь. Яєчка б’ються, стаканчики ллються.
А ваші паски так і манять мене в гості!

Перед Великоднем необхідно придбати птахоферму, щоб вдосталь було яєць. Хлібобулочний завод, щоб вдосталь було пасок, а також завод по виробництву вина, щоб цей напій лився рікою. З найсвітлішим святом, з Великоднем!

Вітаю зі світлим святом Великодня. Цілую тебе триразово і ще раз, і ще раз. Передай, будь ласка, радість такою ж гарячою формі кожному ближньому своєму.

Вітаю всіх з Великим Днем Пасхи Христової! Цей день — день, коли для нашої свободи сам Христос нам життя дарував, пожертвував собою заради порятунку людства. Він подарував нам свободу від полону смерті, полону гріха і полону пекла! Христос переміг смерть!

Дивіться також:  Привітання з Днем бортпровідника – найкращі побажання