Привітання з Ураза Байрам своїми словами

Підготували для вас гарні Привітання з Ураза Байрам своїми словами, своїми словами українською мовою, в прозі.

На землі настає великий піст для всіх мусульман – свято Ураза-Байрам. В цей день вони молять Бога про прощення за свої гріхи. У мечетях звучать гімни на честь такого великого свята. Ми хочемо привітати наших братів-мусульман і побажати їм миру і добра. Нехай кожен день буде для них найкращим.

Гідно провівши великий місяць Рамадан, відзначимо його закінчення, повеселимося сьогодні про запас! З святом вас, з Ураза-Байрамом! Щедро роздайте милостиню, скличте гостей! Дивіться веселіше, смійтеся дзвінкіше, оделяйте увагою кожного поблизу себе, і, вірячи в краще, не втомлюйтеся трудитися для щастя своєї родини!

Великий Аллах, змилуйся над мусульманами – істинними шанувальниками віри і правди твоєї. Вони відзначають сьогодні велике свято – Ураза Байрам. Подаруй їм у цей день всю благодать і дай надію на вічне життя. Нехай їхні душі будуть спокійні, а серця – вірять у все хороше.

Людина так влаштована, що їй завжди всього мало: їжі, грошей, веселощів і кохання. Так дяка Творця за можливість розговітися і ні в чому собі не відмовляти у священний свято Ураза Байрам! Миру і здоров’я вашої сім’ї. Достатку вашому роду.

Вітаємо з веселим святом Ураза Байрам! Нехай ваш достаток дасть можливість допомогти нужденним і порадувати близьких подарунками. Хай душа стане чистою від образ. Нехай Аллах прийме вашу щиру молитву і подарує свою милість вам і вашій родині!

Хай живе Ураза Байрам! Свято, що приносить нашим братам-мусульманам справжню віру у своє вічне спасіння. День, який дарує радість і благодать всьому народові мусульманським. Сьогодні ми проголошуємо всі тости на їх честь, нехай кожен з них знайде своє щастя на цій землі.

Дивіться також:  Привітання з Днем захисту дітей своїми словами

На свято, на Ураза-Байрам я хочу привітати вас від щирого серця і побажати провести його добре, а ще хочу додати, і вірю, що ви підтримаєте мене, побажання про те, щоб у світі не було нещасних і бідняків, щоб серед людей панувало братерство! В цей день вибачте всі образи і відтепер живіть легко і в радості!

Сьогодні всі мусульмани відзначають своє свято – Ураза Байрам. Ми від усього серця вітаємо всіх віруючих з цим світлим святом і всім світом бажаємо вам добра. Хай сонячне світло зігріває ваші душі. Даруємо вам віру і сподіваємося, що у вас все буде дуже добре.

Ід мубарак! Хай душі ваші відкриються назустріч небесам, а небеса відгукнуться на вашу любов! Добро, співчуття живлять серця, зміцнюють у молитві. Бажаємо достатку у святкові та інші дні. Нехай буде повний будинок гостей веселих і щастя світлого!

О, наш дорогий і улюблений, довгожданий Ураза Байрам! Ми дуже довго чекали на тебе всім світом. Даруй нам свою прихильність і прости нам усі наші гріхи. Ми, люди, багато чого не розуміємо, але в своїх молитвах ми завжди молимо про здоров’я своїх близьких, просячи богів покаяння і всепрощення.