Привітання з Трійцею

Підготували для вас гарні Привітання з Трійцею, своїми словами українською мовою, в прозі.

Сьогодні Трійці Святої велике свято! Бажаю, щоб в будинок прийшли і залишилися назавжди — справжня любов, міцна віра і несподівана радість!

Чудове свято стукає до нас у будинку. Це свято Трійці. Він немов створений для того, щоб його відзначали в цей день. Зробимо це красиво! Усвідомлюємо значення віри. Привітаємо один одного! Нехай божественні прояви стануть єдині і нехай нам постане кожен з його численних ликів. Вітаємо з святом всіх віруючих!

Нехай у День Святої Трійці Отець, Син і Святий Дух втілять в життя найсміливіші мрії, реалізують всі надії і благословлять нові звершення. А в хаті панують мир, спокій і благополуччя.

Літо подарувало нам прекрасне свято Святої Трійці. В цей день якось по-особливому все цвіте і оживає, земля наповнюється дивним ароматом. Вітаю Вас зі святом, бажаю, насамперед, міцного здоров’я, сімейного благополуччя та удачі. Нехай Господь завжди благословляє Вас на добрі справи, нехай у Вашому серці ніколи не згасає вогник добра. Живете чесно і правильно, так, як підказує совість. Миру Вам, щастя і хороших друзів. Нехай ангел – охоронець оберігає Вас завжди.

Бог один. Але він усюди. І наші свята допоможуть побачити його. Бог несе нам весну в душі. Це свято люблять всі. З Трійцею! З благословенням! В цей день потрійна сила потроїть нашу віру. Нехай Трійця подарує все, що нам потрібно!

Як чудово в церквах передзвонюються дзвони. Сьогодні свято Святої Трійці. На душі легко, ясно і просто радісно. Дозвольте привітати Вас з таким чудовим святом, і побажати удачі, щастя і везіння. Нехай у Вашому серці завжди знаходиться місце добру і милосердю. Нехай дороговказна зірка вказує тільки правильний життєвий шлях. Отримуйте від життя тільки натхнення і задоволення, нехай Вас завжди радують гарні звістки. Бажаю Вам благополуччя і родинного тепла.

Дивіться також:  Привітання з Днем внутрішніх військ України

Святу Трійцю в народі називають зеленим святом. Всі будинки прикрашені ароматною зеленню. Кажуть, якщо на зелень впаде Божа сльоза з неба, значить бути урожайному році. Прийміть мої щирі вітання зі святом. Нехай ангел з небес захистить Ваш будинок від негоди, нехай Господь пошле благословення. Нехай віра в Бога допомагає Вам жити. Бажаю Вам міцного здоров’я, особистого щастя і великої взаємної любові. Нехай Вам зустрічаються лише надійні і вірні друзі. Усіх земних благ Вам і довголіття.

З самого ранку в церквах чується дивний передзвін дзвонів. Сьогодні прекрасний день Святої Трійці. Дозвольте привітати Вас з цим світлим святом. Нехай Трійця благословить Вас на добрі справи, нехай у Вашій родині панує мир і спокій. Бажаю міцного здоров’я Вам, великої удачі, чистої совісті та безмежного щастя. Нехай надія, віра і любов завжди йдуть поряд з Вами. Благополуччя Вам, достатку і всього найкращого. Нехай Господь завжди оберігає Вас.

У свято Святої Трійці я хочу привітати всіх віруючих людей і поробиш їм добра, світла і простого людського тепла. Нехай Бог береже людські серця і оберігає їх від нещасть. Нехай люди знайде спокій і на землі ніколи не буде війн, катастроф. Нехай замість зла на Землі запанує добро!

Як на Трійцю Святу все зелень одягнене, так і вам бажаю душею цвісти, тілом не в’янути і настрій мати веселкове! І нехай нас береже Отець, Син і Святий Дух!