Привітання з Трійцею своїми словами

Підготували для вас гарні Привітання з Трійцею своїми словами, своїми словами українською мовою, в прозі.

Сьогодні ми відзначаємо свято єдності трьох світлих святинею, свято Святої Трійці. В цей день ангели на небі моляться про наше здоров’я і благополуччя. Вітаю Вас зі святом і бажаю щастя, миру Вашому дому, здоров’я і світлої любові. Нехай Ваше життя буде такою чистою, як джерельна вода. Нехай птах удачі обов’язково часто прилітає до Вас. Нехай Вас оминають смутку і біди. Нехай добро супроводжує Вас на всьому життєвому шляху. Нехай Господь вказує Вам правильний життєвий шлях.

Свята Трійця – світлий церковне свято. Так хочеться в цей день прийти до церкви і помолитися за здоров’я всіх близьких, попросити в Господа благословення. Я вітаю Вас зі святом, бажаю безмірної любові і тепла, величезного щастя і везіння. Нехай у Ваш дім обов’язково постукає удача, нехай неодмінно здійсняться всі мрії. Дай Бог, щоб у Вашій родині завжди був мир. Хай обходять Вас всі печалі і негоди. Довгих і щасливих років життя та міцного здоров’я Вам.

Бажаю вам гарного святкування на честь Дня Святої Трійці! Нехай Божа благодать зійде до нас і ми зможемо знайти своє щастя. Давайте будемо щирими один до одного і дяка своїх ближніх за їх старання і бажання допомогти нам. І хай буде так, як я сказав.

Сьогодні наше свято на честь Дня Святої Трійці. Нехай цей день принесе нам радість і благодать Божу. Давайте порадіємо цього свята і звеличимо силу Господню. Нехай Він допоможе вам у всіх ваших починаннях. Нехай ваше життя сповниться справжнім сенсом, а душа знайде свободу.

Подякуй в цей день небесних покровителів. Подякуй за все, що у тебе є кращого і помолися з потрійною силою. У трьох особах побачиш одне – і ти про це не пошкодуєш. Вітаємо з Трійцею! В цей день ми чекаємо схвальних знаків понад, В цей день ми бачимо сутність Бога ясніше звичайного. Вітаємо з Трійцею!

Дивіться також:  Привітання з Днем торгівлі – найкращі побажання

Сьогодні світлий день – день Святої Трійці. Привітаємо з них усіх! Побажаємо всім зустріти втричі більше хороших людей! Побажаємо їм утричі більше посмішок. Це – день перемоги над темними силами. Зі святом! З Трійцею!

Друзі мої! Від усього серця хочу привітати вас з Днем Святої Трійці. Нехай цих 3 дні ви відпочинете на славу, на час забувши про справи побутових, проблеми та щоденних турботах про що б то не було. Бажаю вам всього хорошого в цьому житті. Бігти вперед, назустріч своїй долі і не знати втоми.

Сьогодні День Святої Трійці. В цей день всі люди святкують лик Божий, вихваляють його. За заповідями Божими 3 дні нічого не можна робити: прибирати, мити, чистити. В оселях запалюють свічки, печуть пироги. Так нехай Божа благодать зійде на нас, а ми звеличимо Його заповіді і з світом будемо жити.

Вітаю вас з Днем Святої Трійці. Нехай цей день принесе вам тільки щастя і нехай Бог відпустить вам ваші гріхи. Бажаю вам тільки добрих діянь і вчинків, адже тільки так ми можемо допомогти своїм близьким і спокутувати гріхи свої перед Богом. І нехай вам пощастить у цьому житті так, щоб ви ні в чому не потребували.

Свято Святої Трійці називають П’ятидесятницею, так як вона приходить на п’ятдесятий день після Великодня. У цей день все навколо цвіте і оживає. У всіх церквах люди моляться і вогники свічок відображаються в щасливих очах парафіян. Я вітаю Вас зі святом, бажаю великого щастя, красивої любові та мирного неба над головою. Нехай Ваше життя тече, як повна річка, нехай завжди в сім’ї буде достаток і панує спокій. Нехай добро буде довговічним у Вашому житті, хай Вам у всьому щастить.

Дивіться також:  Привітання з Масляницею своїми словами