Привітання з Прощеною Неділею

Підготували для вас гарні Привітання з Прощеною Неділею, своїми словами українською мовою, в прозі.

Не збирайте на серці образи! Не перегороджуйте дорогу до духовного зростання! Це сумне явище. Злість шкодить насамперед нам самим. Пробачте у цей день ближнього. Так і далекого теж. Зробіть тільки цей складний крок. Повірте, що зусилля окупляться. Цей день володіє чарами!

Особливі свята відчуваються відразу. Прощення ми не завжди готові просити. І не завжди можемо визнати провину. І ось він, відповідний привід. Прошу вибачення! І ти проси пробачення! Усвідомлюючи провину чи ні, все ж роби це й будеш прощений!

У цьому світі про наших душах ми дбаємо самі. Що робить їх чистіше? Вірші? Муки? Печалі? Прощення – єдине випробування, яке гідно наших сил. Попросити вибачення і прощати може не кожен. Але в Прощену Неділю, раз у році, всім нам треба просити прощення. Вибачте мене, якщо чимось образив!

Ми просимо вибачення, коли душа перебуває перед важливою сходинкою. В цей день вона готова переступити цю щабель. Прошу мене вибачити, я знаю, що за мною є вина. І кажу – я теж всіх прощаю!

Вибачте мене, друзі! З почуттям образи важко жити. З виною – теж. Прощену Неділю прийшло!

Попросивши вибачення за одну маленьку помилку, ми ростемо. Ми розуміємо, що це важливо. А результат звільняє нас. І в кінці дня ми можемо перекреслити свої помилки. Прости мене, і я тебе прощаю. Прощена Неділя на дворі. Нехай воно настане і у нас в серцях!

Світлі дні не завжди залежать від нас. Але цей день не даремно названий Прощеним Неділею. Той, хто просить у цей день прощення – його отримує. Вибачся перед тим, хто тебе образив – і він вибачиться теж. Ось побачиш. Прошу вибачення у всіх, і обіцяю, що всіх прощу!

Дивіться також:  Привітання з Водохрещем

Вибачте мене, якщо є образа. Прощаю я і Вас, від чистого серця. Нехай нові відчуття захоплять нас. Чисті справжні емоції допоможуть стати вище. Цей день буває раз в році. Він чарівний. Скористайтеся його силою. День Прощену Неділю не можна пропускати!

Я прошу вибачення і Ви мене вибачте. Нехай особливий відблиск освітить раптом наші обличчя. Є різні образи, але ми їх забуваємо. В цей особливий день ми весь світ прощаємо. Вибачте мене, якщо є за мною вина. Ми знаємо, що образи вантаж поглинає все, що дарує смуток. Так вистачить нам вже сумувати! Пора забути образи!

Вміти прощати – це прекрасно. Вміти ображати – це дорога в пекло. Вміння робити життя красивою нас підносить. Ми радіємо, якщо нас простив той, хто нам дорогий. Але ми не завжди можемо точно визначити – хто знадобиться нам, а хто ні. Прощайте інших, просіть прощення. В цей день Вас багато зрозуміють.