Привітання з Преображенням Господнім

Підготували для вас гарні Привітання з Преображенням Господнім, своїми словами українською мовою, в прозі.

Яблучний Спас солодким соком спілих яблук переливається в душу. Благословенна мить Господнього Преображення трепетом кріл янгола закликає до спокути і щирої молитви. Нехай цей день принесе в кожен дім щедрої Господньої любові. Нехай Спаситель благословити кожну батьківщину на щастя, на достаток, благополуччя. Хай Божа Матір своєю ласкою зігріє кожне серце, а Бог Отець пішов многая-многая літа. Зі світлим Преображенням Господнім, хай сіється вам щастя в цей пречистий день!

Від щирого серця вітаємо зі світлим Яблучним Спасом і великим Преображенням Господнім! Нехай в цей день спілими яблуками зарум’яніється щастя у вашому домі. Нехай благополуччям, затишком і достатком засяє Преображенська благодать. Крапельки святої Спасівської води вберуться спраглими серцями і заіскряться радістю, миром і добром. Хай буде благословенним ваш дім у гарне свято Яблучного Спаса і Преображення Господнього!

У церковному календарі другий Спас отримав назву Преображення Господнє. Нехай цей літній день принесе здоров’я Вашим рідним, спокій і всі блага! Вітаю християн!

День відкриття надприродній місії Христа, яка полягає в об’єднанні небесних і земних почав, отримав назву Преображення Господнє. Вітаю з святом, бажаю незламної віри і міцного здоров’я!

З Перетворенням і яблучним Спасом. Бережи Вас Господь!

Вітаю, православний, вітаю з цим великим Святом!

Преображення Господнє — це світлий, чистий свято! Вітаємо вашу родину, бажаємо здоров’я і всіх благ у цей божественний день!

Вітаємо з добрим православним святом Преображенням Господнім, який величають ще Яблучним Спасом. У такий яскравий день бажаємо Вам бути щирими і духовно чистими, і тоді наш світ зможе заповнитися лучезарностью і красою.

Господнє Преображення дарує всім вірним неземну радість. Відчуйте милість Господа і відчуйте його переможний голос. Мир Вам, Вашим родинам!

Дивіться також:  Привітання з ювілеєм весілля