Привітання з Песахом своїми словами

Підготували для вас гарні Привітання з Песахом своїми словами, своїми словами українською мовою, в прозі.

Вітаю з Песахом – нехай це світле свято стане початком виключно всього доброго і світлого в житті.

Бажаємо зустріти Песах так, щоб усім поколінням наших предків не було соромно, нехай пам’ять про вихід із Єгипту залишиться і в майбутніх поколіннях, як важлива і радісна подія, яка ознаменувала собою новий виток усієї нашої історії. З Песахом, нехай він пройде добре в кожному будинку.

Ось і вступив у свої законні права цей прекрасний весняний свято Песах, так завзято очікуваний усіма юдеями світу! Нехай ці святкові дні послужать згуртованості, взаєморозуміння, взаємодопомоги, зміцнення і непереможність єврейського народу! Бережіть свою історію і свій славний рід!

Нехай благодать і чудеса наповнюють кожен будинок і кожне серце в весняне свято Песах! Милість божа нехай зійде на вас! Бережіть свій народ, любите близьких, оточуйте їх турботою, добрим ставленням, розумінням, підтримкою і щирою любов’ю!

Бажаємо всьому сильному і славному іудейському народу в свято Песах вічного процвітання і могутності, а кожній родині добробуту, достатку, взаєморозуміння і щастя! Ви пройшли довгий і важкий шлях, але свята віра допомогла вам, тримайте її!

Ось і в цьому році прийшов світлий для нашого народу свято Песах. В цей значущий для кожного єврея день дозвольте побажати вам щоденної радості та повного взаєморозуміння, нехай ваші діти ніколи не суперечать батькам, дружина не перечити чоловікові, а в серці, як і тисячі років тому, живе Бог.

Вітаємо всі чудові іудейські родини з настанням великого свята — свята Песах! Зберігайте вашу любов і довіру один до одного, бережіть своїх близьких, зміцняйтеся у вірі святій, будьте сильні духом і добрі серцем!

Дивіться також:  Привітання з Днем геолога своїми словами

Нехай в Песах здійснюються ваші найзаповітніші добрі бажання, небеса нехай ніспошлют вам благодать, а вогники тисяч святих свічок хай осяють ваші посмішки, які ви даруєте своїм рідним і близьким людям! З великим святом вас!

З приходом чудесного Песаха вітаємо усіх юдеїв! Нехай згадуються у ці священні дні всі діяння Христа, Його допомога роду людському і страждання за нього. Нехай народ вкотре возрадується чуда воскресіння Спасителя, прославляючи Його і даруючи Йому молитви!

Прийміть вітання, прекрасні, добрі, щиро віруючі і сильні духом і серцем юдеї, з найвеличнішим і чудовим святом! Песах вам хай приносить духовне очищення, віру у святу і велику силу Христа, радість і щире щастя!