Привітання з Останнім дзвоником випускникам

Підготували для вас гарні Привітання з Останнім дзвоником випускникам, своїми словами українською мовою, в прозі.

Сьогодні ти чуєш шкільний дзвінок востаннє, він проводжає тебе… Але хай тобі не буде сумно! І тим більше не думай про майбутні іспити… Знаєш, у Середньовіччі в школах вони бували в сто разів важче так і писали тоді гусячим пером! Але, це я відволікаюся від теми… Ти – випускник 21-го століття і перед тобою відкритий весь світ! А якщо підкорять Марс… То може і весь космос!

Ось і закінчилися шкільні пригоди! Дзвенить останній дзвінок! Стільки років – позаду, а попереду… попереду ціле життя! Не загадуй зараз все строго, просто налаштуйся на те, щоб шукати свій шлях і якщо, здається, що він знайдений… не зупинятися на досягнутому! Адже світ і людські можливості воістину безмежні! Вітаю з Останнім дзвоником!

Останній дзвінок! Такий дзвінкий, чистий, кличе… Але.. на Жаль і ах! Нам вже пізно поспішати до нього! Втім, будуть ще іспити… Але тобі не про що хвилюватися, ти точно здаси їх легко! А потім – буде випускний… і здрастуй, доросле життя! Рекомендую почати її так, щоб до наступної зустрічі випускників увійти в число самих молодих мільйонерів світу!

Останній дзвінок! Світлий сьогодні свято, надій багато, як свіжості літнім ранком! Саме час дати напуття… Завжди бути людиною чесним, сміливим і мрійливим! Цінувати те, що маєш і гаряче бажати більшого! Не здаватися в скрутну хвилину і вміти навіть за самим обрієм розглянути для себе перспективи та реальні шанси виконати мрії!

Ось і настав день Останнього дзвінка! Сьогодні ви ще школярі, але зовсім скоро, з честю здавши іспити і дорослі, і разом з привітаннями я бажаю вам щасливого майбутнього, щасливого життя, в якій є місце серйозності і веселощів, любові і відданості, виконання бажань і успішної праці! Зберігаєте в серці спогади про шкільні дні і живіть легко!

Дивіться також:  Прикольні привітання з Масляницею

Останній дзвінок… Це радісний день, світлий свято, адже сьогодні ми вітаємо вас із закінченням школи, і разом з тим – нам трохи шкода розлучатися з вами, але на другий рік звичайно ж не залишимо! Дорогі хлопці! Ми бажаємо вам довгого, щасливого життя! Нехай іспити не будуть тягарем, але лише підкреслять ваші блискучі знання! Нехай попереду вас чекає чимало цікавих відкриттів і перемог!

Дорогі випускники! Здається, тільки вчора прийшли до школи, вас, першокласників, ледь було видно з-за пишних букетів, які ви з гордістю і хвилюванням підносили майбутнім вчителям! А сьогодні ви зовсім великі і нам можна пишатися вашими успіхами і досягненнями! Ми вітаємо вас із закінченням школи, бажаємо кожному з вас удачі на іспитах, особливою, щасливої долі!

В день, коли останній раз дзвенить шкільний дзвінок, я хочу тобі сказати, що так тебе ціную і люблю, що можна було б підказати на іспитах… Але це по-перше нечесно, а по-друге – у тебе свій розум блискучий! Так що я просто вітаю тебе і бажаю удачі!

Виблискує золотом, сріблом дзвенить шкільний дзвінок. Вітаю з Останнім дзвоником! Чи Не правда, не можна було й уявити, як хороший, солодкий буде цей довгий свято закінчення школи? І навіть іспити не лякають, вірно?! Так лети вперед, пташка! Тобто, вчорашній школяр! Вір у свої сили і тримай ніс гордо вище!

Вітаю з Останнім дзвоником! А тільки вчора здається, він вперше звучав для тебе! Скільки з тих вивчено всього! Настала пора блискуче застосувати отримані знання та здати випускні іспити так, щоб твої результати приголомшили рішуче всіх! Від однокласників до самого директора!

Дивіться також:  Привітання з Днем військового розвідника