Привітання з Останнім дзвоником своїми словами

Підготували для вас гарні Привітання з Останнім дзвоником своїми словами, своїми словами українською мовою, в прозі.

Дорогі випускники! Здається, тільки вчора прийшли до школи, вас, першокласників, ледь було видно з-за пишних букетів, які ви з гордістю і хвилюванням підносили майбутнім вчителям! А сьогодні ви зовсім великі і нам можна пишатися вашими успіхами і досягненнями! Ми вітаємо вас із закінченням школи, бажаємо кожному з вас удачі на іспитах, особливою, щасливої долі!

Вітаю з Останнім дзвоником! А тільки вчора здається, він вперше звучав для тебе! Скільки з тих вивчено всього! Настала пора блискуче застосувати отримані знання та здати випускні іспити так, щоб твої результати приголомшили рішуче всіх! Від однокласників до самого директора!

Дорогі хлопці! Попереду вас чекає так багато! Перемоги, виконання бажань, до вас прийде заслужений успіх, ви дізнаєтеся ще багато нового і якось самі відведете своїх дітей у перший клас… Сьогодні, на шкільному святі Останнього дзвінка, я хочу побажати вам удачі, гарного настрою і натхнення на всю вашу довге, щасливе життя!

Ось і закінчилися шкільні пригоди! Дзвенить останній дзвінок! Стільки років – позаду, а попереду… попереду ціле життя! Не загадуй зараз все строго, просто налаштуйся на те, щоб шукати свій шлях і якщо, здається, що він знайдений… не зупинятися на досягнутому! Адже світ і людські можливості воістину безмежні! Вітаю з Останнім дзвоником!

Останній дзвінок! Світлий сьогодні свято, надій багато, як свіжості літнім ранком! Саме час дати напуття… Завжди бути людиною чесним, сміливим і мрійливим! Цінувати те, що маєш і гаряче бажати більшого! Не здаватися в скрутну хвилину і вміти навіть за самим обрієм розглянути для себе перспективи та реальні шанси виконати мрії!

Ось і настав день Останнього дзвінка! Сьогодні ви ще школярі, але зовсім скоро, з честю здавши іспити і дорослі, і разом з привітаннями я бажаю вам щасливого майбутнього, щасливого життя, в якій є місце серйозності і веселощів, любові і відданості, виконання бажань і успішної праці! Зберігаєте в серці спогади про шкільні дні і живіть легко!

Дивіться також:  Привітання з Днем металурга – найкращі побажання

Сьогодні, коли звучить Останній дзвінок, я хочу сказати слова подяки вчителям… Нехай пройдуть роки, але школу, рідний клас і їх науку, турботу і увагу я не забуду! Я бажаю вам міцного здоров’я, нових вдячних учнів і простого, довговічного щастя!

Виблискує золотом, сріблом дзвенить шкільний дзвінок. Вітаю з Останнім дзвоником! Чи Не правда, не можна було й уявити, як хороший, солодкий буде цей довгий свято закінчення школи? І навіть іспити не лякають, вірно?! Так лети вперед, пташка! Тобто, вчорашній школяр! Вір у свої сили і тримай ніс гордо вище!

В день, коли останній раз дзвенить шкільний дзвінок, я хочу тобі сказати, що так тебе ціную і люблю, що можна було б підказати на іспитах… Але це по-перше нечесно, а по-друге – у тебе свій розум блискучий! Так що я просто вітаю тебе і бажаю удачі!

Останній дзвінок… Це радісний день, світлий свято, адже сьогодні ми вітаємо вас із закінченням школи, і разом з тим – нам трохи шкода розлучатися з вами, але на другий рік звичайно ж не залишимо! Дорогі хлопці! Ми бажаємо вам довгого, щасливого життя! Нехай іспити не будуть тягарем, але лише підкреслять ваші блискучі знання! Нехай попереду вас чекає чимало цікавих відкриттів і перемог!