Привітання з новосіллям

Підготували для вас гарні Привітання з новосіллям, своїми словами українською мовою, в прозі.

Вітаємо наших кращих друзів з новосіллям. Бажаємо всій вашій родині жити в новому будинку приспівуючи. Вечорами пити смачний чай з тортиком, розважатися в компанії рідних та близьких. Нехай цей будинок стане вашим тилом і вашою фортецею, яка зможе захистити від ворогів і недоброзичливців.

Ура! Ура! Ура!!! Нарешті сталося і такі довгоочікувані квадратні метри твої!!!!!!!!!! Вітаю з новосіллям!!!!!!!! Хай у твоєму домі завжди панує любов і щастя, взаємодопомога і взаєморозуміння. Нехай кожен його куточок буде наповнений непередаваним теплом і затишком. Всіх благ у новому будинку та звершення всіх планів.

Люди кажуть: «Новий будинок — життя з чистого аркуша». Так нехай тепер всі ваші розчарування і негаразди залишаться в далекому минулому. З новосіллям! Класних сусідів, любові і фінансового благополуччя. Хай щастя і радість примножується зі швидкістю зростання геометричній прогресії.

В новому домі буде щастя! Буде радість і спокій, затишок і взаєморозуміння! З новосіллям! Нехай вам живеться легко і вільно в новому будинку! Нехай у кожного буде свій куточок, але ці стіни все одно будуть вас об’єднувати разом, збирати вечорами за одним столом, дарувати теплі відчуття і прекрасні відносини між вами!

Нові клопоти очікують вас з новосіллям! Але це приємні клопоти! І нехай вся ваша подальша життя на новому місці буде виключно приємною! Нехай тут завжди буде затишно, тепло, багато! Нехай тут збираються друзі і панує взаєморозуміння! Нехай під цим дахом головними будуть любов, душевне тепло і щастя!

Поспішаємо привітати з новосіллям, нехай на щойно придбаних квадратних метрах живе взаємна, ніжна любов, розуміння між членами сім’ї, мирна домашня атмосфера, здатність чути один одного.

Дивіться також:  Тости з днем народження татові

Вас, рідні наші, вітаємо з переселенням в новий будинок. Нехай затишок в ньому існує, щоб радість ринула струменем. Нехай на новому місці буде дуже просто на душі. Бажаємо вам добитися всіх висот на новому місці — знайти нових друзів, завести четверолапого одного і ніколи не сумувати на самоті.

Новосілля, новосілля…це трудноскрываемая радість і просто нестримні веселощі!

Вітаємо з таким довгоочікуваним розширенням, бажаємо, щоб в нову квартиру приходили лише з добрими думками, гарними новинами, прекрасним настроєм, чудовими подарунками та гарним самопочуттям!

Збулася мрія, ти переїхав у новий будинок. Нехай дуже весело тобі живеться в ньому. З новосіллям мій найкращий друг!