Привітання з Наврузом

Підготували для вас гарні Привітання з Наврузом, своїми словами українською мовою, в прозі.

Кожен рік ми з нетерпінням чекаємо весни, а коли вона приходить, зустрічаємо, немов у перший раз… Навруз – дивовижний і старовинне свято, з яким я вітаю вас і бажаю жити в гармонії з усім світом, вміючи своїми вчинками звертати його до кращого і знаходити в ньому саме світле і добре що може зробити вас щасливими!

Ось і прийшов свято Навруз. Нехай Перський Новий рік, як щедрий східний гість, принесе в твій будинок, дорогий друже, дорогоцінні подарунки: родинне тепло, взаєморозуміння з рідними, затишну атмосферу, фінансове благополуччя! Вітаю від душі!

Навруз – Новий рік східного світу, що збігається з весняним рівноденням. Світлий, добрий свято, з яким я гаряче, під стати промінням ласкавого сонця, вітаю вас! Будьте щасливі в колі сім’ї та друзів, цінуйте те, що подарувала доля і вдосконалюйте її подібно до того, як ювелір працює над дорогоцінним каменем!

Дорогі брати-мусульмани! Сьогодні ми відзначаємо славетний свято Навруз, який стаємо ще ближче зі своїми родинами та друзями. Нехай у це велике свято добра і любові Аллах осяє ваші серця ще більшою добротою і розумінням до ближнього, повагою до старших і молодших. Бажаю, щоб всі ваші задумані плани здійснилися повною мірою, додалося здоров’я, міцнів фінансове благополуччя.

У свято Навруз впусти весну в серці! Не посоромся зібрати рідних на важливу подію – хоч деньок разом і без клопоту, і повір в те, що світом правлять любов і добро! Я хоч і не можу сісти за святковий стіл поруч з тобою, але шлю тобі найкращі побажання, солодкі як мед і виноград!

Нехай Навруз принесе Вам весняне сонце та теплі дні, а разом з ними, успіх і процвітання. Дихайте на повні груди з приходом прекрасного свята, радійте життю і веселіться.

Дивіться також:  Привітання з Днем захисту прав споживачів

Вітаємо з Наврузом! Сонця світло і вітер добрих змін у весняний день несуть нам радість та допомагають посміхатися! Хочу побажати вам зберегти переживання цього свята надовго і нарешті зуміти змінити своє життя не просто на краще, але до того, що колись давно ви зустрічали лише в улюблених чарівних казках!

В особливо прекрасний день прийміть мої вітання з Наврузом! Історія його святкування йде в глибини часів, але незмінним залишається те, що це свято весни, життя й кохання і в цей день я хочу побажати вам міцно цінувати свободу, жити з легким серцем і виконувати всі мрії!

Вітаю з Перським Новим роком! Нехай ваше життя буде подібна до весни, в якій всі молодо, все цвіте і приносить соковиті, великі плоди! Ви ж будьте її дбайливим господарем, який по доброму своєму вподоби не зволікає ділитися своїм щастям з дорогими йому людьми!

З приходом весни, а значить і свята Навруза, нехай ваші серця покине смуток, зачаївшися образи і жалю. Бажаємо кожному любити і відчувати, що це взаємно. Дозвольте своїй душі розквітнути і прикрасити своїм кольором весь світ. Запросіть у свій дім щастя, родинне тепло, затишок та добробут, які, в свою чергу, не змусять довго на себе чекати.