Привітання з Медовим Спасом (Маковеєм)

Підготували для вас гарні Привітання з Медовим Спасом (Маковеєм), своїми словами українською мовою, в прозі.

Медовий Спас — свято всіх православних християн. Нехай благополуччям, процвітанням, дитячим сміхом буде наповнена кожен будинок. Даруйте один одному безкорисливе увагу, любов і вірність.

Медових пряників тебе Врятував! І медового солодкого закінчення літа! Перший спас несе м’яке сонечко і ще безліч можливостей насолодитися його теплом! Нехай тобі буде медово і тепло весь день, весь місяць, весь рік!

В медовий Спас нехай оточують люблячі люди, настане період гармонії і солодкої рікою ллється мед!

Медовий Спас ступає у кожні відчинені двері. Він вривається в серце лункими церковними дзвонами. Він пахне запашним акацієвим медом і розквітає суцвіттями ласкавого зіллячка. Впустіть його в дім разом з Господньою благодаттю і нехай Маковіївські пухкі пиріжечки зберуть батьківщину за столом, нехай у кожній оселі Спасівськими чорнобривцями засяє щастя. Нехай медово золотитися дароване Господом добро. Благодаті, світла і достатку вашому дому у радісний день величного Медового Спаса і Маковія!

Прийміть від усього серця привітання з Медовим Спасом! Нехай ваше життя буде солодка і приємна, як ароматний мед. Ніколи не сумуйте і ні про що не шкодуйте. Завжди будьте збережені Пресвятою Богородицею і свято шануйте нашу православну російську церкву.

Щиро хочемо привітати, вашу чудову родину зі світлим святом Господнім!

Пречисте свято Медового Спаса і Маковія з запашними пиріжками і медовою вощиною ступає на поріг. Нехай Господня благодать цього гарного православного свята принесе добро, любов і щирість у кожну родину. Нехай маковими зернами у домівках проростає достаток і Янгол білокрилий Прощення торкнеться пір’ячком Божої любові шкірного серця. Хай буде благодатним для вас Щедрий Медовий Спас і Маковій!

Вітаємо вас з медовим Спасом! З божественним сонячним святом! Нехай цей день зробить ваше життя ще краще і принесе багато позитивних моментів!

Дивіться також:  Побажання здоровя чоловікові

Медовий Спас обов’язково принесе Вам щастя, взаєморозуміння, гармонію, єдність. Нехай життя буде з медовим присмаком, а ангели завжди оберігають від біди!

Солодкого меду на столі і життя медової бажаю тобі на свято Медового Спаса! Хай серпень принесе хороший врожай у всіх нюансах твоєму житті! Багатьох благ тобі! Виконання самих світлих мрій і тепла душі!

Прекрасне свято на порозі. Медовий Спас заходь в будинок і благодать Господню залиш в ньому. Напоїв і страв смачних, медку свяченого. Бажаю житті вам добро!