Привітання з Масляницею

Підготували для вас гарні Привітання з Масляницею, своїми словами українською мовою, в прозі.

Масниця. Хороший цей древній слов’янський свято — проводи зими — зі столами, які вгинаються від млинців та інших страв і напитків. У ці дні слов’янська душа нарозхрист, чоловік щосили гуляє. Я бажаю, щоб у вас Масляна пройшла як по маслу. Зі щедрою веселій Масляною!

Вітаю Вас з Масницею, з самим веселим і насиченим святом. Нехай святковий стіл ломиться від млинців. Хай щастя і радість Вас супроводжує завжди. З Масляною!

Вітаю з Масляною! Нехай доля завжди тішить і береже тебе. Нехай твоє життя буде яскравим та солодким, як мед, любов — гарячої, як свіжоспечений млинець, а матеріальне благополуччя — жирним, як домашня сметанка.

Ось і прийшов довгоочікуваний веселий та насичений свято — Масляна. Нехай в цю масляний тиждень святковий стіл ломиться від смачних млинців, нехай всі бажання збуваються, нехай у Вашому домі панує добробут і достаток. Зі святом!

Нехай поїдання млинців доставить велике і довгий задоволення. Не дарма є приказка «млинець не клин, черева не розколе». Зі святом обжерливості!

Вітаю тебе з Масляною! Якщо з’їж млинець з маслом, то все у тебе буде далі як по маслу, якщо з варенням життя в тебе буде солодкою, а якщо з червоною ікрою в гаражі у тебе буде стояти Ferrari і багато грошей у швейцарському банку. Так що, не їж млинці без начинки 🙂

Сьогодні всі їдять млинці і вітають один одного з Масляною! Ось і я тебе вітаю, бажаю, щоб у твоєму житті були тільки білі смуги, щоб удача і щастя тебе ніколи не покидали, а любов була взаємною!

Від усієї душі вітаю з початком Масниці, з святом, в яке хочеться веселитися, радіти і сміятися. Нехай всі негаразди підуть разом з холодною зимою, нехай добробут і радість принесе довгоочікувана весна. Щастя, любові, достатку, тепла, взаєморозуміння і відмінного настрою. З Масляною!

Дивіться також:  Оригінальні привітання з Трійцею

Гуляй, народ, Масляна ступила на поріг! Нехай в кожній хаті на столі смачно пахнуть млинці, нехай в цю тиждень перед Великим постом ніхто не відчуває на собі вини. Бажаємо вашій родині миру, злагоди, товариськості, взаємної підтримки і благополуччя. Кохайте і будьте коханими!

Ех, гуляй народ, зустрічай довгоочікувану Весну. Від усієї душі вітаю Вас із самим веселим і радісним слов’янським святом. Нехай кожен день у Вашій душі світить сонце, нехай в оселі панує благополуччя, щастя і багатство. З Масляною!