Привітання з Масляницею своїми словами

Підготували для вас гарні Привітання з Масляницею своїми словами, своїми словами українською мовою, в прозі.

Прийшла Масляна, а значить, час пекти млинці. Хочу побажати, щоб начинка Ваших млинців була така: червона ікра фарширована чорної. А заморської баклажанної не було зовсім. З Масляною!

Забудьте про дієти, про тренажерних залах, про гімнастики і фітнесі. Прийшла масляна, а значить, час їсти млинці. А скинете зайві кілограми потім. Веселіться і гуляйте в самий радісний і веселий свято. З Масляною!

Привіт! Щоб тебе привітати, я хотів написати що-небудь неймовірно красиве і у віршах, але так нічого і не зміг придумати. Так що… Блін, з Масляною тебе! 😉

Вітаю з Масляною! Сьогодні все печуть млинці і наїдаються ними до упаду. Чого і тобі бажаю, хай у тебе в житті все буде йти як по маслу!

Бажаю весь тиждень їсти млинці зі сметаною, щоб у неділю не встати з дивана. Ні, це не блинная дієта, а самий радісний і веселий свято — Масляна, з яким Вас я від усієї душі вітаю!

Хочу побажати, щоб весь рік був «оліїстим», як сьогоднішній день Масляної.

У світле свято млинців і меду я бажаю тобі скуштувати найкращих, смачних і ситних млинців, відвести душу, беручи участь у святкових іграх і застіллях і, природно, провести ці дні так, щоб потім було що згадувати до наступної Масниці. Зі святом тебе!

Дивіться також:  Оригінальні привітання з Останнім дзвоником