Привітання з Курбан Байрам

Підготували для вас гарні Привітання з Курбан Байрам, своїми словами українською мовою, в прозі.

Нехай у свято Курбан Байрам ранковий намаз сповнить твою душу сонячної добротою і яскравим світлом. Бережи завжди мир і любов у своєму серці, і нехай твоя щедрість буде винагороджена здоров’ям, успіхом і благополуччям!

Три дні триватиме свято на честь завершення хаджу, в пам’ять про жертви великої… Три дні, зустрічай три сходу сонця і кожен раз, як і належить, думай про те що життя – великий дар і випробування, від якого залежить життя душі! Я вірю, що твоя чиста і що в ці дні ти будеш взірцем порядності! І бажаю тобі завжди залишатися таким же дивним людиною! З Курбан-Байрамом!

З світанком у цей день приходить свято Курбан-Байрам. Час бути милосердними і великодушними, ділитися з нужденними і не дозволяти собі сумувати… Втім, добре б зберігати ці якості цілий рік! Я вітаю вас, бажаю знайти душевний спокій, міцне особисте щастя і всіляке благополуччя!

В священний свято Курбан Байрам розплющ для гостей не лише двері свого будинку, але і своє серце, адже гідні люди яких ти знаєш, заслуговують отримати в ньому куточок! І нехай ще в ньому займає місце віра в краще і фортецю, щоб стримуватися від спокус і боротися за те, що дійсно цінно! Зі святом, з Курбам Байрамом!

Вітаю з святом Курбан байраму! У цей день люди поспішають стати краще, дають обіцянки дивлячись на нього з надією і гарячою вірою. Я поділяю їм сподівання і поспішаю привітати вас, побажати кожен день і довгі роки множити свою частку щастя і за велінням серця, яке я знаю, у вас велике, щедро ділитися ним з дорогими людьми!

Дивіться також:  Привітання з Днем лялькаря

У велике свято Курбан Байрам, я знаю, у вас вже приємно паморочиться голова, але я знаю, моє привітання досягне самого вашого серця! Я щиро бажаю вам жити в світі з кожним доброю людиною і бути по-справжньому щасливими! Нехай в цей день та завжди на вашому столі багато страв, а в серці – любові до ближніх, все ж погане і зайве, хай в цей день назавжди відійде в минуле!

У свято жертвопринесення дуже важливо пам’ятати про те, що жертвою може бути не тільки те, що можна придбати спеціально до цього дня… Адже нерідко в житті потрібно жертвувати чимось цінним заради щастя рідних, благополуччя друзів і навіть суспільства… І дуже важливо приймати важливі рішення серцем! Вітаю з святом Курбан байраму!