Привітання з Китайським Новим роком

Підготували для вас гарні Привітання з Китайським Новим роком, своїми словами українською мовою, в прозі.

Вітаю тебе з ще одним Новим роком — китайським! Тепер новий рік остаточно вступив у свої права! Нехай всі твої бажання збудуться всі мрії здійсняться, а новий рік принесе достаток, щастя і радість! Я бажаю тобі, щоб все новорічні побажання здійснилися в потрійному розмірі!

З новим роком вас вітаю і від усієї душі бажаю: «Щастя, радості, добра і веселощів, й тепла!»

Вітаємо тих, хто з нетерпінням чекав пробудження нового життя, нового циклу місяця, як точки, коли можна почати все заново в цьому новому році. Нехай цей природний цикл стане для вас справжньою удачею, нехай збуваються ваші мрії, нехай кожен місячний місяць приносить вам нові радості і забирає геть усі прикрості.

Зустріч Китайського Нового року — це завжди підведення підсумків старого. Але як би ні осмысливался досвід, його вища філософія проста і зводиться до однієї фрази: «Живи і радій!» Нехай доля дарує тобі тільки радості

Нехай Китайський Новий рік принесе тобі радість зустрічі і тепло посмішок, нехай виправдаються очікування, а мрії збудуться. Нехай кожен новий день не схожий на попередній, а кожне нове бажання буде по-справжньому світлим. І нехай поруч завжди будуть близькі люди. З Новим роком!

Традиційним у нас стало святкування Китайського Нового Року, а кожен рік приходить ми називаємо одним з 12 тварин. В цей день віриться в магію і чаклунство. Тож нехай наше життя буде трохи казкової, нехай добрі феї допомагають, а богатирі і лицарі надають підтримку, і нехай добро завжди перемагає зло. З Новим роком по-китайськи!

Вітаємо з китайським Новим роком. Нехай Тигр навчить вас обережності, Кіт — самостійність, Дракон — рішучості, Змія — холоднокровності, Кінь — гордості, Коза — самовпевненості, Мавпа — себелюбства, Півень — впертості, Собака — вірності, Свиня — охайності, Щур — ощадливості, а Віл — впертості. При цьому нехай всі перераховані вище якості зроблять з вас справжнього людини, а не якого-небудь примату. З Новим роком!

Дивіться також:  Красиві вибачення