Привітання з Іван Купала – найкращі побажання

Підготували для вас гарні Привітання з Іван Купала – найкращі побажання, своїми словами українською мовою, в прозі.

Іван Купала – всенародне свято. Ми пам’ятаємо, скільки радості і веселощів він приносив нам в дитинстві, і дарує зараз. Ми, як діти віримо в чудо. Я вітаю Вас із цим цікавим, чудовим святом. Нехай купальська ніч принесе Вам здоров’я та удачу. Будьте щасливі завжди. Нехай доля завжди буде прихильною до Вас. Нехай надія ніколи Вас не покидає. Дай Бог Вам світлої, красиве кохання. Нехай всі незгоди обходять Вас стороною. Всіх благ Вам, миру і благополуччя.

У славний річний свято Іван Купала бажаємо вам зміцнити своє здоров’я бадьорим купанням, захистити будинок від неприємностей запашним вінком із зібраних трав і бути в достатку і благополуччя, навіть якщо не вдасться відшукати цвіте папороть! Нехай день порадує веселощами і безтурботністю!

День івана Купала дарує нам багато радості і сміху. В це свято потрібно купатися у воді, щоб змити всі хвороби і біди. Прийміть найщиріші вітання з таким чудовим святом. Нехай Ваш дім буде повною чашею, нехай Вам зустрічаються лише надійні друзі. Я бажаю Вам великої, світлої любові, удачі. Всіх благ земних Вам, миру і достатку. Нехай Ваше життя буде довгим і щасливим, Хай сонячні промені зігрівають Вас своїм теплом, а добро, яке Ви робите, повертається сторицею.

В ніч на івана Купала прийнято бажати того, щоб збувалися всі мрії і надії, які будуть загадати в цю чарівну ніч. І нехай навіть якщо не всім пощастить знайти квітучу папороть, кожна людина повинна вірити в чудеса і що-небудь найпотаємніше для себе побажати.

Дивіться також:  Привітання з Трійцею своїми словами