Привітання з Хеллоуїном

Підготували для вас гарні Привітання з Хеллоуїном, своїми словами українською мовою, в прозі.

Вітаю з Хеллоуїном! Бажаю тобі сьогодні вибрати найстрашніший костюм, щоб злякалися всі негаразди і печалі й ніколи до тебе не наближалися. Залиш страхи тільки для хелловінських масок і веселися сьогодні по повній!

Нехай в цю ніч твоїм транспортним засобом буде мітла, яка не тільки буде тебе переміщати від одного дуже веселого розваги до іншого, але і замітати всі сліди твого проказничества. З Хеллоуїном!

Сьогодні всі дружно відзначають цікавий свято Хеллоуїн. Не забудь про його традиціях: постав на підвіконня гарбуз зі свічкою, вдягнися в приголомшливо страшний костюм і вирушай розважатися з друзями. Я ж, вітаючи тебе, бажаю добре повеселитися!

Настав день містики та чудес! Сьогодні оживає вся нечиста сила, а значить, чекай дрібних капостей і веселих пустощів. Нехай у цей день прочиниться таємнича завіса, правильний і логічний матеріальний світ заповниться невідомими істотами і на кожному розі підстерігають несподіванки і сюрпризи.

Гарбузово-цукерковий Хеллоуїн грайливо забирається лапою за комір і тягне в темряву… Скорися жадобі в цю ніч творити справжні неподобства і бути самим веселим на світі людиною! Не бійся веселитися – у переддень Всіх Святих можна все! Щедро роздавай солодощі і жарти, мрій про зустрічі з позаземними істотами і зустрічай світанок і продовження осені абсолютно без сил, але зі щасливою посмішкою!

Ти чекаєш Хеллоуїн ніби сам з цієї породи… І хитро посміхаючись, наряджаєш будинок – гарбуз, павутина, цукерки… Можна сьогодні побути поруч? Так хочеться бути під захистом в цю ніч! І, крім того, потрібно привітати тебе і побажати, як сьогодні ти не пасуешь перед страхом, так і завжди в житті зухвало долати труднощі і пустотливо посміхатися!

Дивіться також:  Побажання коханій

Настала сама лякає і чарівна ніч року, а ти жадаєш веселощів і пригод! Так тримати в Хеллоуїн! Нехай він пролетить кажаном і залишить після себе пряне післясмак! Будь сьогодні самим чарівним мешканцем світу темряви і звичайно, не здумай погасити свічки, адже дехто, хто невидимий, не дрімає…

Бажаю тобі сьогодні приміряти на себе новий образ і під прикриттям жахливої маски проникнути в лігво нечисті, а до ранку вийди звідти переможцем. З Хеллоуїном!

Що причаїлося за рогом і тихенько шелестить за вікном? В хату проситься жовтневий свято Хеллоуїн! Так нехай йому гостинним господарем! Сьогодні не бійся лякати і дивися в очі, не зажмуривайся, що б не привиділося! Нехай чари Дня всіх святих потішать тебе на славу і підбадьорять до початку нового дня!