Привітання з Ханукою

Підготували для вас гарні Привітання з Ханукою, своїми словами українською мовою, в прозі.

Ханука – свято чуда, де оповідається про те, що навіть у найважчих випадках потрібно зберігати вірність того, що задумано і вірити в краще! Сьогодні я хочу щиро і від усього серця побажати вам не знати смутку і туги, жити кожен день з радістю і любов’ю!

Історія змінюється і часом нам не встежити за її бурхливим перебігом, але свято Хануки завжди буде жити в серцях єврейського народу, як яскравий прояв дива у важкі часи! Прийміть і мої вітання з цим славним, добрим днем, а також побажання щастя!

Вітаємо зі Святом Вогнів, з Ханукою. Нехай у це світле свято ханукія горить в кожному будинку і нехай ця ніч принесе світло і радість у кожну родину. Вдалого свята, гарного частування, святкування в колі сім’ї… хай же щастя буде з нами і сьогодні, і завжди.

Багата історія єврейського народу налічує чимало святом, але Ханука серед них, особливо прекрасне своїм світлом і присутністю доброго дива! Сьогодні, в цей день, я бажаю вам щастя, миру і злагоди, любові і благополуччя на кожен день вашого життя!

Наше життя довжина і часом терниста як шлях у землю обітовану, але якщо людина зберігає в серці добро і віру в чудо, то його майбутнє неодмінно буде прекрасним! Сьогодні я вітаю вас з Ханукою і бажаю ніколи не опускати руки, підтримувати рідних і знати, що все обов’язково стане краще, ніж ви очікуєте.

Вітаю з восьмидневьем Хануки! Нехай пам’ять про очищення храму завжди залишається в наших серцях, зігріває їх і радує в ці холодні дні. Зі святом вогнів, з святом Маккавеїв. Радість дорослим і дітям, щастя в майбутньому на всіх шляхах і у всіх починаннях. З Ханукою.

Дивіться також:  Красиві привітання з Неділею Прощеним