Привітання з Днем зварника своїми словами

Підготували для вас гарні Привітання з Днем зварника своїми словами, своїми словами українською мовою, в прозі.

Сьогодні я вітаю тебе з Днем зварювальника і треба сказати, не можу надивуватися твоєму майстерності! Звідки вправність вести шов прямо, з ювелірною точністю? Звідки ти черпаєш сили працювати в будь-яких умовах, та ще потім радувати знайомої такою щирою посмішкою? Видно, в твоєму серці горить чарівний вогник! Так нехай він ніколи не згасне і від нього відокремитися ще іскорка, щоб тебе зігрівало і полум’я любові!

У будній день ти спостерігаєш феєрверк не в небесах, а під своїми руками, але бережеш від нього особливою формою й не милуючись розсипом іскор, думаєш про результати праці… Вітаю з Днем зварника! Не обжигайся не на роботі, ні в житті, і нехай все зварене твоєю рукою буде міцним до віку!

Щоб бути чоловіком на диво, тобі не потрібен костюм від Армані, твоя синя спецівка – форма, яку потрібно заслужити справжньою майстерністю! На твою роботу можна дивитися годинами, але як би не зловити «зайчиків»… І, до речі, нехай годинник непростої праці летять як хвилини! Не знай втоми і будь обласканий Долею!

Вітаю з Днем зварника! Іноді здається, що у тебе в руках не інструмент, а маленький дракончик! Як спритно ти з ним управляешься, не здригнеться рука, і не одну годину схилившись на роботою ти не ворчишь, що втомився… Бажаю залишатися і далі, таким же сильним і ще бути дуже щасливим!

Як ти безстрашний, зварювальник! Твоя робота важлива і скрізь необхідна, але ти не задираешь ніс, а знай собі, працюєш ще веселіше! В твоє професійне свято – прийми вітання про щирого серця! Усіляких тобі успіхів, іскристого щастя і хай вітерець, іноді освіжаючи тебе м’якою прохолодою, приносить нові надії!

Дивіться також:  Привітання з Днем матері своїми словами

Варити можна не тільки супчик… Деякі варять і залізо, так на всю країну! З Днем зварника! Силою цього чоловіка знайшлося гідне застосування, так нехай у тебе буде все для справжнього чоловічого щастя – кохана дружина, теплий будинок, люблячі діти, маленькі радості начебто риболовлі погожим літнім днем, здоров’я і довгі роки!