Привітання з Днем зубного лікаря

Підготували для вас гарні Привітання з Днем зубного лікаря, своїми словами українською мовою, в прозі.

Ось читаю я деколи романи про вампірів… І все думаю… А як у них з зубами? Вітаю з Днем зубного лікаря! Бажаю ніколи не мати в пацієнтів вампірів! Краще звичайних і пребагато вдячних пацієнтів! А ще – май десяток гаманців і золотих карток для всієї готівки!

До тебе люди йдуть у важкий година, коли ні поїсти, тому що боляче жувати, ні посміхнутися, бо негарно… І ти кожному допомагаєш, як самого важливого і цінного пацієнту на світі… Тому що ти – блискучий, як діамант професіонал! Вітаю з Днем зубного лікаря!

Та немає такого зуба, з яким ти не впорався! Вітаю з Днем зубного лікаря! І що ще сказати… Бажаю, звичайно, кар’єрного зростання! І море щастя! Щоб був одного разу особняк з басейном у дворі, а ще краще – з ставком з лебедями! Щоб рідні любили всією душею, і кожен день проживав ти незабутньо!

Зуби – дивовижна штука! Так і норовлять забруднитися або навіть зламатися… Добре, що є на світі зубні лікарі! Ті самі лікарі, яких сьогодні, між іншим, прийшов час привітати з професійним святом! І, ясна річ, я не можу залишатися осторонь, тому бажаю вам всього самого найкращого!

Щоб зуби самі по собі були ідеально здоровими і красивими, як перли – величезна рідкість! Тому, як не вивалити на вас кошик привітань, подарунків, побажань і квітів, в День зубного лікаря? Як не побажати вам жити розкошуючи, щоб всі радості і насолоди світу були вам доступні 24 години на добу?

Ех! У лева в савані не такі здорові зуби, як у мене! Вітаю з Днем зубного лікаря! Нехай тобі посміхаються всі люди щиро і привітно! Нехай сама Фортуна дарує тобі усмішки день і ніч! І звичайно, нехай життя буде солодка, ніжна і гарна як вишукана пахлава!

Дивіться також:  Красиві привітання з Великоднем

Як тільки не лікували зуби в старовину, лікуванням це не назвати! І прочитавши книгу по історії, я не можу заснути… І ніби на свято йду до тебе, зубний лікар 21-го століття! Втім, сьогодні і є свято… День зубного лікаря! Тому приймай мої вітання, улюблений доктор!