Привітання з Днем знань

Підготували для вас гарні Привітання з Днем знань, своїми словами українською мовою, в прозі.

Перше вересня — день Знань! Як добре, що є такий день у році. І це не тільки дитяче свято всіх учнів і професійне свято всіх вчителів. Так і хочеться побажати, щоб ми протягом усього життя вчилися і розвивалися, ставали кращими, мудрішими. Адже саме в такому русі, в душевному та духовному розвитку, складається життя. А, як відомо, розвиток без знань неможливо. Тому бажаю, щоб це свято міг відзначити для себе кожна людина. Нехай перше вересня щорічно відзначає ваші успіхи, по яких, як по віхах, в гору піде ваше життя. Нехай будуть відзначені досягнення і вже другого вересня ви просуватиметесь до нових знань, до нових вершин, які вам знову підкоряться, щоб на День знань у наступному році ви могли це з гордістю відзначити!

Коли літо змінюється восени, всі ми відзначаємо чудове свято – День Знань. Ще зі школи всі ми звикли, що це особливий день. І навіть будучи вже дорослими все одно відзначаємо його як один із найголовніших свят у році. Тільки сьогодні вся країна спостерігає за святково одягненими школярами та студентами, які скучили за літо один по одному. І сьогодні я хочу привітати вас з цим чудовим Днем. Нехай 1 вересня принесе вам нові надії і мрії, допоможе вам отримувати нові знання і успішно провести ще один навчальний рік. Нехай дзвін шкільних дзвоників надихає вас на нові звершення.

Вітаємо батьків з Днем Знань. Нехай ваші діти завжди будуть приводом для гордості і ніколи не засмучують ні поведінкою, ні своїми оцінками. Нехай вам не доводиться приходити до директора і червоніти на батьківських зборах. Зі святом вас!

Дивіться також:  Короткі гарні побажання

Сьогодні знаменний день. День, коли ви вперше переступаєте шкільний поріг. З Днем Знань, дорогі першокласники, це ваш перший крок у захоплюючий світ наук, стільки неймовірних відкриттів чекає попереду, нехай же ця дорога буде для вас веселою і приємною.

День знань — це завжди теплий, по-особливому хвилююче свято для всіх, хто приходить навчається, отримувати нові знання. Всі ми коли-то першокласниками прийшли до дверей школи з новими ранцями за плечима, букетами в руках і хвилюванням в грудях! Який нескінченної здавалася нам шкільна дорога, і ось ми вже відучившись в школі, самі стали вчителями і тепер зустрічаємо вас, хлопці, щоб всі свої знання передати вам, щоб ви стали гідними людьми, отримали освіту, обрали професію по душі.

Літо пролетіло одним яскравим миттю, сьогодні вже вересень, попереду осінь, зима, весна, школа… Хочу побажати, щоб весь майбутній навчальний рік не став нудним переліком сторінок з щоденника, а розсипався назустріч кожному з нас тисячею яскравих миттєвостей: дзвінків, уроків, перерв, шкільних заходів, цікавого спілкування… Нехай з Дня знань розпочнеться наш спільний шлях до знань в цьому році. І буде він цікавим, захоплюючим, трішки загадковою, в чомусь — трішки складним, адже через подолання труднощів ми готуємося до життя. Як відомо, життя помилок не прощає. Але зате школа – допомагає їх попередити.

Цей день завжди вривається в життя голосно, дзвінко, несподівано. Хоча його чекають всі і завжди. Він особливий: чистий, як осіннє небо, добрий, як перша вчителька і урочистий, як будь-яка важлива подія в житті людини. Вітаю вас з 1 вересня! Початок навчання – це фактично початок життя. Нової, загадковою, незвіданою. Тож давайте разом писати її без помарок з чистого аркуша!

Дивіться також:  Привітання з Днем инвентаризатора своїми словами

Білими бантами, яскравими квітами, веселими шкільними дзвінками відзначений цей день в календарі! 1 вересня — довгоочікуваний, улюблений і хвилюючий день! Особливий він для першокласників, які вперше переступають шкільний поріг. Прийміть наші найтепліші і добрі вітання з 1 вересня! І нехай у вашому житті завжди буде місце знанням і мудрості!

З першим осіннім днем природа радує не тільки золотими листям, але і першим дзвінком, адже саме з цього дня починається захоплююча, хоч і довга, часом непроста, дорога в країну знань. Чудовий, дивовижний шлях треба пройти і тобі, тому запасіться терпінням. Отримувати знання цікаво тільки тоді, коли ти цього дійсно хочеш. Я не буду бажати тобі відмінних оцінок, адже суть відображається далеко не в них, а в тому, наскільки добре ти будеш розуміти і запам’ятовувати те, чого тебе вчать. Найскладніші іспити чекають тебе не в школі, а в житті, тому просто насолоджуйся навчанням в цей безтурботний час!

Дорогі хлопці! Закінчилося спекотне літо, і наступаюча осінь вже організувала вам нову зустріч в країні знань. В цей день, що традиційно збирає всіх на шкільному подвір’ї, я хочу привітати вас з початком нового навчального року. Нехай ваші старання увінчаються відмінними оцінками, а отримані вміння та навички обов’язково знадобляться вам у житті. Тим, хто прийшов на свій останній Перший дзвінок, я бажаю втілити свої найсміливіші задуми, а малюкам, вперше переступили шкільний поріг, – терпіння, посидючості і спраги до вченню. Нехай будуть задоволені вами ваші вчителі, а ви, в свою чергу, не переставайте радувати їх своїми успіхами! Зі святом вас! З Днем знань!