Привітання з Днем ЖКГ

Підготували для вас гарні Привітання з Днем ЖКГ, своїми словами українською мовою, в прозі.

Працівник житлово-комунального господарства! Прийми моє вітання! Я не знаю, чому ти обрав цю професію, але точно знаю, що користь, що ти приносиш суспільства, важко переоцінити! Від щирого серця я бажаю тобі кохання, міцного здоров’я, удачі, вірних друзів та здійснення заповітних бажань!

Кажучи, в середньовічних замках жити було не цукор… Просто не було у них нормального ЖКГ! Вітаю з Днем ЖКГ!

Працівнику ЖКГ, який про всякій справі, печеться з усією увагою, в його свято я хочу побажати три речі. По-перше, мати міцне здоров’я, щоб завжди твердо стояти на ногах, дихати на повні груди і ясно дивитися вперед. По-друге, кожен день знаходити безмірне повагу колег, і трохи рідше – підвищення по службі швидше. По-третє, щоб, ніби в нагороду за турботу про житло інших, власний будинок був прекрасніше палацу і надійніше фортеці!

З Днем ЖКГ! Хай не тільки в будинку, за яким присматриваешь по службі, але і в твоїй квартирі завжди буде порядок!

Нехай житлові та комунальні питання, як би ні були заплутані часом, вирішуються легко! З Днем працівника ЖКГ!

В твоє професійне свято я бажаю тобі яскравих емоцій, незабутніх зустрічей і польоту душі, адже життя вимірюється не кількістю вдихів, а моментами, коли перехоплює подих!

Ми хочемо жити добре. Щоб у під’їзді чистота, щоб вода була гаряча завжди і навіть щоб у дворі зелено було… Ну а кому скажемо спасибі за все це? Звичайно, тобі! Вітаємо з Днем працівників ЖКГ! Посміхнися і по справедливості – відсунь праці сьогодні в сторону, відпочинь заслужено і розважся!

Березень на дворі весна скидаються зиму теплим сонячним своїм рукавом… У працівників ЖКГ – справ по горло! Але, як впоратися з усім, якщо не дати собі відпочинок вчасно? День працівників ЖКГ – це відмінностей привід полінуватися і підбадьоритися добрим словом від багатьох людей… і від мене в тому числі! Вітаю!

Дивіться також:  Статуси про Новий рік . Новорічні статуси

Часом і в своїй квартирі порядок непросто підтримувати… Що вже говорити про завдання, що стоять перед вами кожен день! І що ж залишається нам у День ЖКГ, як не побажати вам удачі в працях і навіть… визнаємо, ви це сто разів заслужили! Щастя в особистому житті? Вітаю з Днем житлово-комунального господарства!