Привітання з Днем Землі

Підготували для вас гарні Привітання з Днем Землі, своїми словами українською мовою, в прозі.

Сьогодні цілий світ відзначає День землі. Це день, коли ми можемо віддячити нашу землю за своє існування. Нехай це свято всі відзначають по-різному, але мета наша єдина – ми всі вітаємо з святом нашу годувальницю. Ти наша рятівниця і наша впевненість у щасливому майбутньому.

Велика і багата наша Земля… Століттями людина брав від неї те, що було йому до смаку… Сьогодні ж, у Міжнародний день Землі ми повинні особливо задуматися про дбайливе ставлення до неї, щоб життя в чистому, щедрому на чудеса природи світі, була і для нас, і для наших дітей… Я бажаю вам щастя і любові, а також побільше годин, коли можна просто милуватися на світ навколо – від сріблястого снігопад до кармінового заходу сонця!

Земля – наш спільний дім, і всі разом ми і кожен окремо несе перед нею відповідальність. Нехай часом і мале діло, от хоч пожаліти квітка в лісі, не рвати його… або підгодувати птахів взимку… і то дуже важливо! Я вітаю вас з Днем Землі, бажаю всього найкращого і гарячої любові до неї!

Чи Не правда, наш світ прекрасний і повинен завжди залишатися таким? У Міжнародний день Землі – прийми мої вітання і найкращі побажання! Радій кожному дню, цінуй ранковий спів птахів і золотий листопад, живи повним життям і даруй близьким і всьому світові любов!

Якщо не хочеться одного разу встати перед необхідністю шукати новий будинок в далеких галактиках, вже сьогодні потрібно задуматися про те, як ужитися з планетою… В День Землі я вітаю вас і бажаю бути її дбайливими і мудрими господарями нарівні з іншими людьми, а також, виконуючи своє життєве призначення, не тільки побудувати будинок і виростити сина, але і посадити тисячу дерев!

Дивіться також:  Привітання з Днем моряка

Вітаю з Міжнародним днем Землі! У своєму будинку прийнято підтримувати чистоту і порядок, а Земля – наш єдиний дім. Так нехай не рідшають її зелені «легені» лісу, нехай на її теренах залишаються місця, де не ступала нога людини! А вам в цей день я хочу побажати жити щасливо і в гармонії з усім світом!

День землі. Для нас ці два слова зовсім не порожні. Це день, коли ми можемо привітати зі святом нашу годувальницю і рятівницю – нашу землю. Ми вдячні їй за те, що можемо існувати і піклуватися про своєму майбутньому і майбутньому своїх наступних поколінь. Спасибі тобі за все, наша рідна земля.