Привітання з Днем здоровя своїми словами

Підготували для вас гарні Привітання з Днем здоровя своїми словами, своїми словами українською мовою, в прозі.

Навіть якщо ми відчуваємо себе задовільно, ми не обов’язково здорові… В День цього крихкого нашого скарби, я бажаю тобі завжди чуйно стежити за своїм станом, щоб в будь-який день ви могли похвалитися геркулесовским здоров’ям!

Здоров’я, як відомо, дорожче золота. Бути здоровою людиною-означає бути на півдорозі до щастя! Сьогодні я вітаю тебе з Днем здоров’я і бажаю завжди не просто добре себе почувати, але володіти силою ведмедя, швидкістю гепарда і пильністю орла!

У День здоров’я я вітаю тебе і бажаю завжди мати міцний імунітет, ясну голову, швидкі ноги, сильні руки і гаряче, повне любові серце! Нехай твоє життя буде щасливим, без стресів і прикростей! Нехай кожен ранок буде бадьорим, а нічні сновидіння – солодкими і спокійними!

Будь здоровий! Кажу тобі це, не тому що ти чхаєш, а тому, що сьогодні – День здоров’я, час задуматися про правильний спосіб життя і примножити свої сили! Прийми мої вітання і побажання не пити, не курити і їсти побільше фруктів, не забувати робити вранці зарядку!

Щасливе життя не може бути без доброго, міцного здоров’я, а тому, в День здоров’я я бажаю тобі, насамперед, ніколи не хворіти ні тілом, ні душею! Нехай у твоєму житті тобі все йде на користь, допомагаючи тобі ставати сильнішими і міцнішими!

Вітаю з Днем здоров’я! До речі, а хто повинен про нього дбати? Насамперед, не лікарі, а ми самі, і повір, нам всім під силу бути богатирями! Головне, не забувай про вітаміни, спорті, про те, що сигарети і алкоголь це не смачно, а стоматолог хоч двічі на рік – кращий друг! Словом, не хворій і не сумуй!

Дивіться також:  Привітання з Днем ФМС своїми словами

Наше здоров’я складається із здавалося б, дрібниць – здоровий сон, вітаміни, чисте повітря, відсутність стресів… але кожна дрібниця, ніби малий камінчик, може створити гору міцного здоров’я, яке, безсумнівно, не буде зайвим! І сьогодні, в День здоров’я я бажаю тобі не знати хвороб, не сумувати і кожен день проводити з користю для життя, тіла і духу!

У стрімкому темпі сучасного життя, ми часом забуваємо про те, як дорого і крихко наше здоров’я… Сьогодні – присвячений йому свято, з яким я вітаю тебе і бажаю не хворіти, не сумувати і завжди і скрізь вміти радіти життю і свого щастя!

З недавнього часу стало модним піклуватися про своє здоров’я. Тепер куріння і шкідливі звички не сприймаються як належне, а визнаються поганим тоном. На державному рівні проявляється турбота про стан громадян. Так нехай же кожен з нас, хто чимало сил віддав на протистояння хворобам і зміцненню імунітету, в День здоров’я по праву порадіє прекрасному самопочуттю і не втратить його і надалі.

Про те, що здоров’я-головне багатство, потрібно пам’ятати не тільки тоді, коли хворієш, попиваючи гіркі ліки, але і кожен день, адже лише здорова людина може по-справжньому насолоджуватися усіма гранями нашої дивовижної і прекрасної життя! У День здоров’я я вітаю тебе і бажаю, звичайно ж, не хворіти і завжди посміхатися!