Привітання з Днем збройних сил

Підготували для вас гарні Привітання з Днем збройних сил, своїми словами українською мовою, в прозі.

Вітаю з Днем тилу! Боротьба, що приносить перемогу, кипить не лише на передовій, але і в тилу, на долю якого випадає непроста робота щодо постачання всієї армії провіантом, зброєю, обмундируванням і багатьом іншим. Сьогодні я бажаю вам, тиловики, ударної праці та особистого мирного щастя!

Тиловик ніколи не сидить без діла, він б’ється чесною працею, і навіть якщо над його головою не пролунає постріл, в його душі кипить боротьба за кращий виробництво всього, що тільки може наблизити тріумф військ рідної країни! Прийміть мої вітання з Днем тилу збройних сил і найкращі побажання!

В тилу без зволікання і перерв йде сама різна робота – від виробництва ситних консервів на обід бійцям, до розробки нових типів озброєння! У День тилу збройних сил я вітаю всіх його працівників і бажаю їм блискучих трудових успіхів! Нехай завжди над тилом гордо майорить рідний прапор і переможний дух!

Успіх військової компанії залежить великою мірою і від фортеці тилу. У ньому вдень і вночі кипить робота щодо постачання бійців передовий самим необхідним, і якщо надійний тил – перемога не змусить себе довго чекати! Вітаю з Днем тилу збройних сил!

На тил покладена величезна завдання – забезпечувати збройні сили всім необхідним в необхідних кількостях і найкращої якості! Тому, в тилу, кожен спеціаліст і рядовий працівник на осіб рахунку! Вітаю з Днем тилу! Бажаю вам трудових і мирних перемог!

Якщо немає тилу, звідки взяти провіант і нові чоботи для солдатів, кабель для зв’язківців та патрони для гвинтівок? Тил – другий фронт, на якому йде боротьба за швидке і якісне виробництво! Зі святом, тиловики! Ваша справа – забезпечувати швидку перемогу! Бажаю вам успіху, довгих років і міцного щастя!

Дивіться також:  Короткі оригінальні побажання

Бажаю, щоб завжди цінувалася чесність, мужність і сила, бажаю, щоб твоя доля склалася красиво: прослужити тобі в Збройних силах багато років, і на старості мати велику пошану.